سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ 17 محرم 1446 Tuesday, 23 July , 2024 ساعت ×
تخصیص ماهیانه ۱۰۰۰ تن شکر به بخش صنعت قم
23 بهمن 1397 - 21:35
شناسه : 331
5
مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم مطرح کرد

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت: ماهیانه هزار تن شکر برای بخش صنعت و ۳۰۰ تن شکر برای خانواده‌ها در استان تخصیص یافته است.

بهزاد رادمنش عصر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به تامین کالاهای اساسی استان قم اظهار کرد: ماهیانه هزار تن شکر برای بخش صنعت، ۳۰۰ تن شکر برای خانواده‌ها و ۳۱ تن شکر برای زنبورداران استان تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: در خصوص تامین شکر تا هفته‌های اخیر هیچ مشکلی وجود نداشت، اما طی دو هفته اخیر شاهد افزایش قیمت شکر و عدم فروش شکر توسط برخی از کارخانه‌ها بودیم، در زمینه شکر، روغن و برنج انجمن‌هایی در کشور اقدام به واردات و عرضه این کالاها می‌کنند.

مدیر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم افزود: با وجود اینکه رتبه استان به لحاظ فراوانی جمعیت در کشور ۲۰ است، این استان رتبه پنجم را در تخصیص شکر برای واحدهای صنعتی و رتبه ۱۱ را در زمینه تخصیص شکر برای خانوارها توسط شرکت خدمات بازرگانی دارد.

رادمنش سهمیه تخصیص یافته شکر به استان قم را نسبت به استان‌های دیگر مناسب دانست و تصریح کرد: از ۱۰ هزار تن شکر تخصیص یافته به کل کشور هزار تن آن به استان قم تخصیص پیدا کرد و این مساله نتیجه رایزنی مدیران استان بود، شرکت خدمات بازرگانی استان قم توانست چهار برابر سهمیه‌های اولیه تخصیص یافته به استان کالاهای اساسی به قم وارد کند.

وی ادامه داد: سهمیه شرکت خدمات بازرگانی برای بخش صنعت قم در گذشته ۱۷۰ تن بود که با تلاش مدیران استان به هزار تن رسید، مازاد نیاز استان قم در زمینه شکر توسط انجمن شکر تامین خواهد شد.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم خاطرنشان کرد: شرکت خدمت بازرگانی کالاهای اساسی یعنی روغن، شکر و برنج را تامین می‌کند، از ابتدای بهمن ماه ۵۰۰ تن به سهمیه برنج استان اضافه شد، ولی هنوز ۱۱۰ تن برنج از این سهمیه تحویل قم نشد، در زمینه تامین برنج استان مشکلی نداریم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.