دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ 9 محرم 1446 Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
امروز نباید مشغول دعواهای حزبی شویم
27 بهمن 1397 - 19:02
شناسه : 493
6
استاندار قم:

استاندار قم با بیان اینکه هویت سیاسی افراد در نظام‌ مدیریتی کشور دارای اهمیت است اظهار داشت:‌ جناح بندی های سیاسی نباید در ارائه خدمات به مردم دخالت داده شوند.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با روسای بسیج ادارات استان قم طی سخنانی فرصت خدمت به مردم را بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: این مسئولیت ها امانتی است که خداوند به ما داده و از آنها باید در راستای خدمت به مردم بهره گرفته شود.

او برنامه محوری را در تمامی سیاست های اجرایی اصل مهم دانست و افزود: در عزل و نصب ها و ارزیابی عملکرد ها افزایش رضایتمندی مردم دارای اهمیت ویژه است.

استاندار قم گفت: هر مدیری باید در جامعه هدف خود بیشترین رضایتمندی را از سوی مردم کسب کنند و مدیرانی که ایجاد نارضایتی کنند در استان قم جایی نخواهد داشت.

او در ادامه با بیان اینکه دشمنان کاهش اعتماد عمومی و ناکارآمد جلوه دادن دولت و نظام را هدف قرار داده اند افزود: برای دشمن هیچ تفاوتی بین دولت و نظام وجود ندارد و همه ی آنها به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.

سرمست ادامه داد: امروز نباید مشغول دعواهای حزبی شویم و همه برای مقابله با هدف دشمنان و نمایش کارآمدی و اثربخشی نظام در مواجهه با مشکلات بایستی تلاش نماییم.

او با بیان اینکه هویت افراد برای ما بسیار مهم است گفت: البته این خط بندی ها نباید در کارهای توسعه ای و ارائه خدمات به مردم دخالت داده شوند.

استاندار قم با اشاره به سیاست های متخذه خود درباره ی مدیران گفت: در برخورد با کسانیکه فساد مالی و فساد اخلاقی داشته باشند اهمال نخواهیم کرد.

سرمست افزایش روحیه ی خداترسی را مهمترین عامل بازدارنده دانست و بیان داشت: نباید کاری کنیم که مدیران شجاعت و خطرپذیری خود را در جهت خدمت به مردم از دست بدهند.

او همچنین با بیان اینکه مدیران باید به اجرای سیاست های دولت پایبند باشند خاطرنشان کرد: در برنامه کاری خود نیز از مدیران پاک دستی که کارنامه موفق و برنامه عملیاتی داشته باشند استفاده خواهم کرد ./شفقنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.