یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲ 23 شعبان 1445 Sunday, 3 March , 2024 ساعت ×
بهروزی‌فر: مردم با دشمن‌شناسی در روز ۲۲ بهمن حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند
20 بهمن 1402 - 10:46
شناسه : 278192
2

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مانند گذشته در روز ۲۲ بهمن امسال حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد و مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی خواهند کوبید.

خلیل بهروزی فر با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه، بیان کرد: مردم ایران به رهبری امام راحل عظیم‌الشان سالیان متمادی با رژیم طاغوت و مستبد پهلوی مبارزه کردند و محصول این مبارزه و مقاومت در برابر این رژیم پلید، پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ بود. این پیروزی به آسانی به دست نیامد بلکه حاصل خون پاک شهدای عزیزی است که در راستای این آرمان بلند امام راحل یعنی تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران فدا شد.

وی در ادامه با بیان اینکه ملت ایران با مبارزاتی که انجام دادند و شکنجه‌هایی که تحمل کردند به این پیروزی دست یافتند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی محصول این مقاومت و مبارزه تا پای جان بوده است و پیروزی انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از سرزمین ایران اسلامی کوتاه کرد. مردم شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سر داده و در نهایت نیز به آن دست یافتند. ایران توانست روی پای خود بایستد و با مشکلات و سختی ها مبارزه کند، حتی امروز نیز در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ملت ایران توانستند مستشاران آمریکایی را از ایران بیرون کنند، این ها ثروت و منابع این ملت را چپاول می کردند، در قانون کاپیتولاسیون ایرانی را وحشی تلقی می کردند در حالی که خودشان وحشی بودند. انقلاب ما در برابر آنان ایستاد.

بهروزی فر تاکید کرد: انقلاب اسلامی در ایران یک کودتای نظامی نبود بلکه یک حرکت و نهضت اسلامی بود که همه جریانات، همه سلایق و همه تفکرات در داخل کشور و اقشار مختلف مردم همه در این انقلاب سهم بسزایی داشتند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مردم عزیز ایران اسلامی به رهبری امام این انقلاب را خلق کردند و در تداوم و استمرار انقلاب اسلامی نیز در صحنه بودند، گفت: بیش از ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی ایران آری گفتند. علی رغم همه نقشه ها و اهداف پلید دشمن، مردم در صحنه بوده و ملت ایران در دنیای آشفته و پلید توانست مقاومت کرده و انقلاب خود را حفظ کند.

وی ادامه داد: امروز ما در بخش هایی که بسیار مهم است توانستیم به نقطه ای دست یابیم که در ردیف کشورهایی که مدعی هستند، قرار بگیریم. این انقلاب اسلامی به بهانه به دست نیامده است بلکه به بها به دست آمده و با بها دادن نیز حفظ شده است.

وی گفت: تلاش دشمن بر این است که به هر طریق ممکن در ۲۲ بهمن فضای کشور را غبار آلود و ملتهب کند و تلاش دارد با کمرنگ کردن حضور مردم در میدان، مقبولیت نظام را زیر سوال ببرد اما مردم در همه حال و در هر شرایطی این را به دشمن ثابت کردند که پای نظام خود تا پای جان ایستاده اند. هر زمانی رهبر فرزانه انقلاب فرمانی صادر کنند، مردم تا پای جان در میدان هستند.

بهروزی فر در پایان بیان کرد: پایگاه ها و رسانه های معاند در تلاش هستند تا حضور مردم را کمرنگ کنند اما مردم دشمن‌شناس هستند و مطمئن هستیم مانند گذشته مردم در روز ۲۲ بهمن امسال حماسه ای خلق خواهند کرد که مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی خواهند کوبید. دشمن همواره خواب های پریشانی می‌بیند اما هرگز این خواب ها تعبیر نشده است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.