سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ 17 محرم 1446 Tuesday, 23 July , 2024 ساعت ×
زنان شایسته در پست های مدیریتی قرار گیرند
07 اسفند 1397 - 21:47
شناسه : 974
8
استاندار قم:

استاندار قم با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از دانشگاهیان را در نظام جمهوری اسلامی بانوان تشکیل می دهند گفت: در بحث مدیریت نیز باید متناسب با شایستگی های زنان از ایشان در پست های مدیریتی استفاده شود.

بهرام سرمست در مراسم جشن بانوی فاطمی در سالن معصومیه فرمانداری قم، بیان داشت: در دین مبین اسلام جایگاه زن و مادر به درستی ترسیم شده است و در صورتی که این مفهوم به درستی درک و باور شود شاهد نقش آفرینی بیش از پیش بانوان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از دانشگاهیان را در نظام جمهوری اسلامی بانوان تشکیل می دهند ادامه داد: در بحث مدیریت نیز باید متناسب با شایستگی های زنان از ایشان در پست های مدیریتی استفاده شود.

استاندار قم گفت: در نهاد خانواده زنان نقش محوری در حفظ این نهاد مقدس و پرورش آینده سازان کشور دارند.

وی ادامه داد: تربیت بانوانی فرهیخته و دارای اندیشه های بلند که در کنار رسالت مادری و همسری، مسئولیت های مدنی خود را نیز انجام دهند کاری بسیار سخت است و از این رو باید قدردان بانوانی که این دو وظیفه خطیر را انجام می دهند باشیم.

در پایان این مراسم از تعدادی از بانوان استان که در عرصه های مختلف فعالیت داشتند با اهدای لوح تقدیر بعمل امد.

** وعده های مسئولین باید مطابق با واقعیات باشد.
استاندار قم همچنین در همایش زن و رسانه در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، با اشاره به حضور بانوان فعال در حوزه رسانه در قم گفت: مطالبه گری از ویژگی های اصحاب رسانه است و مسئولان استان نسبت به این امر واکنش مثبت دارند.

سرمست همچنین با بیان اینکه وعده های مسئولین باید مطابق با واقعیات باشد گفت: مدیران استان باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه امروز در عصر ارتباطات زندگی می کنیم گفت: در چنین شرایطی شفافیت از اهمیت ویژه برخوردار است و بایستی مورد توجه جدی مسئولان استان باشد./ایرنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.