یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ 6 شوال 1445 Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
ورزش دوچرخه‌سواری قم سرانجام از بلاتکلیفی خارج شد
20 مهر 1398 - 13:38
شناسه : 9342
4
با انتخاب سکاندار جدید؛

دوچرخه سواری قم پس از ماه‌ها بلاتکلیفی و توقف فعالیت به دلیل نامشخص بودن وضعیت مدیریتی هیئت دوچرخه سواری استان قم از این وضعیت مبهم خارج شد.

هیئت دوچرخه سواری استان قم به عنوان متولی رشته دوچرخه سواری در دو بخش قهرمانی و همگانی در استان قم در سال‌های گذشته وضعیت باثباتی نداشته است و تغییر متوالی روسای هیئت دوچرخه سواری به توسعه این رشته در قم آسیب زده است.

اکنون هیئت دوچرخه سواری استان قم با انتخاب مصطفی امینی به عنوان رئیس، به دوران ۸ ماهه بلاتکلیفی هیئت دوچرخه سواری استان قم پایان داده شده است و دوچرخه سواران قمی فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

امینی در رقابت انتخاباتی با حمید عرب، محمد الهامی، محمدابراهیم موسوی و محمدباقر باقری و در مجمعی ۱۳ نفره توانست گوی سبقت را از سایرین برباید آن هم در شرایطی که سایر نامزدها موفق به کسب رأی نشدند و حمید عرب نیز در مجمع حاضر نشد.

با توجه به فعالیت‌های گذشته امینی در هیئت دوچرخه سواری، پیش بینی می‌شود حضور وی بتواند بار دیگر چرخ‌های فعالیت دوچرخه سواری قم را به حرکت درآورد. استان قم در پی وضعیت بی ثبات در هیئت دوچرخه سواری استان قم در یک سال اخیر در هیچ رویداد رسمی کشوری در بخش‌های گوناگون این رشته فعالیتی نداشته است.

همچنین لیگ دوچرخه سواری استان قم که در دوران حضور محمد کاظم حججی در رأی این هیئت ورزشی فعال و پرشور دنبال می‌شد در پی این وضعیت از فعالیت باز ایستاد و باید منتظر احیای آن ماند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.