دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 14 شوال 1445 Monday, 22 April , 2024 ساعت ×
در آستانه انتخابات نباید اذهان عمومی را مشوش کرد
26 شهریور 1398 - 9:12
شناسه : 8363
6
فرماندار قم:

فرماندار قم گفت: در آستانه انتخابات نباید اذهان عمومی را مشوش کرد،بلکه باید آرامش شهر قم را حفظ کرد.

 مرتضی حیدری، در یکصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به جایگاه مهم شوراها در احقاق حقوق شهروندان و تعالی شهر عنوان کرد:مردم سرنوشت خود را به دست نمایندگان می سپارند و از آن ها انتظاراتی دارند.
فرماندار قم افزود:اگر چه مخالفت هایی با اختیارات شوراها وجود دارد اما با حضور شورا، عمران و توسعه چشمگیری در قم به وجود آمده است و شاید اگر همین اختیارات در دست دولت بود این عمران به وجود نمی آمد.
وی اظهار کرد:اعضای شورای اسلامی شهر قم،خالصانه به خدمت می پردازند و مشارکت های خوبی نیز از سوی مردم در پیشرفت شهر شاهد بوده ایم که جای شکر دارد.
حیدری بیان کرد:چند سالی است جهت‌گیری مثبتی در تحول و تعالی شهر قم شکل گرفته و جذب سرمایه گذاران می تواند به این توسعه و عمران بیافزاید.
وی خاطرنشان کرد:در حال حاضر با وجود مشکلات اقتصادی،بسیاری از پروژه ها در قم فعال است و تا ۵ هزار پروژه فعال در قم وجود دارد که با حرکت مناسبی پیش می رود؛این ها رشد و پویایی قم را نشان می دهد.
فرماندار قم گفت:قم با تدبیر نمایندگان و نخبگان به بهترین شکل اداره می شود، البته باید به رشد و توسعه آن کمک کرد و موانع را برداشت.
وی عنوان کرد:در آستانه انتخابات نباید اذهان عمومی را مشوش کرد،بلکه باید آرامش شهر قم را حفظ کرد،در این خصوص رسانه ها نیز باید توجه ویژه ای به آرامش شهر داشته باشند.
وی افزود: مسائل شخصی برخی از افراد و مسئولان ربطی به مسئولیت های آنها ندارد و نباید به حاشیه ها پرداخت،این مسئولان از فیلترهای لازم عبور کرده اند و شایسته نیست که مسائل شخصی آن ها را با روش های ناصحیحی به گوش مردم برسانیم.
حیدری بیان کرد:سرکشیدن به مسائل شخصی زندگی مردم و مسئولان در مسیر اغراض سیاسی به هیچ عنوان امری شایسته و مورد پسند نیست و از شهر کریمه اهل بیت(ع) نیز انتظار می رود از این حواشی به دور باشد.
وی در مورد مخالفت هیات تطبیق با برخی از مصوبات شورا عنوان کرد:این ایرادات به معنای مانع تراشی نیست،ما بر اساس قانون درصدد رشد و شکوفایی قم هستیم و امیدواریم با برگزاری جلسات،برخی از ایرادات در تحقق اهداف رفع شود.
فرماندار قم خاطرنشان کرد:پروژه های متعددی در مناطق مختلف قم در حال انجام است اما برخی از مناطق مانند نوبهار قم به عنوان منطقه ای محروم نیازمند توسعه بیشتری است. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.