شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
نقاط حادثه خیز محور راهجرد قم رفع می‌شود
14 شهریور 1398 - 12:59
شناسه : 8001
1
معاون استاندار:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تاکید بر رفع نقاط حادثه خیز محور راهجرد گفت: تعداد تصادفات و تلفات انسانی در این محور به دلیل نقاط کور و حادثه خیز بالا بوده و نقاط حادثه خیز آن رفع خواهد شد.

محسن بهشتی درجلسه کمیسیون مدیریت حمل و نقل راه های استان قم افزود: رفع نقاط حادثه خیز و نقاط کور این محور یکی از مطالبه های همیشگی مردم و دامداران این بخش از استان است.
وی بیان کرد: تلف شدن مستمر دام های کشاورزان و دامداران ساکن روستای راهجرد به دلیل دسترسی به مرتع و چراگاه نیز مشکل و معضل دیگر این محور است.
وی گفت: برای رفع نقاط حادثه خیز محور راهجرد از اعتباراتی از محل جرایم راهنمایی و رانندگی و همچنین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استفاده خواهد شد.
بهشتی گفت: طرح ساماندهی محور راهجرد از ۲ سال گذشته در کمیسیون ایمنی و حمل و نقل راه های استان به تصویب رسیده اما به دلیل مشکلات مالی مسکوت مانده است.
محور راهجرد در بخش سلفچگان در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی قم قرار دارد.
بهشتی در ادامه خاطرنشان کرد: در احداث مسیر دسترسی به بوستان ولایت راه دسترسی مراکز اقتصادی به دلیل خواست سرمایه گذاران از مقابل اتوبان قم-تهران باید مشخص گردد.
وی ادامه داد: همچنین در ادامه احداث مسیر دسترسی به بوستان ولایت باید مسیر مشخص و مجزایی در رابطه با سهولت در دسترسی مسجد مستقر در این محور دیده شود.
بوس

تان ولایت در مساحتی بالغ بر ۴۷۰ هکتار در جنب اتوبان قم-تهران احداث و تاکنون بالغ بر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.