شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
چهار شرکت حمل مسافر در قم به مدت یک ماه تعطیل شد
07 شهریور 1398 - 12:18
شناسه : 7649
3

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قم گفت: با رای کمیسیون ماده ۱۲ استان، چهار شرکت حمل مسافر در پایانه مسافری قم به مدت یک ماه تعطیل و سامانه جامع آن‌ها غیرفعال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم، اکبر نوروز پور در گفت‌وگویی افزود: با حضور نماینده اداره اماکن استان نسبت به نصب بنر با عنوان تعطیلی یک‌ماهه، در ورودی چهار شرکت  مذکور اقدام شد.

وی به تخلف‌های صورت گرفته توسط این شرکت‌ها اشاره کرد و گفت: این تخلف ها شامل جذب غیرمجاز مسافر، سوار و پیاده نمودن مسافر در خارج از پایانه، عدم صدور بلیت و دریافت وجه اضافه از مسافر می‌باشد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان قم در خصوص نحوه تشکیل و صدور رای توسط کمیسیون ماده ۱۲نیز گفت: به دلیل اهمیت استمرار روند عادی چرخه حمل و نقل مسافر بخصوص به دلیل تقریب زمانی ایام محرم ، کمیسیون ماده ۱۲جهت رسیدگی به تخلف‌های صورت گرفته در اسرع وقت تشکیل شد و پس از بررسی و تفهیم موارد موضوعه به مدیرعامل شرکت و استماع ادله و رویت مستندات ارائه‌شده نسبت به صدور رای اقدام گردید .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اختیارات تفویضی به کمیسیونهای مواد ۱۱ و ۱۲  در صورت تکرار تخلف و عدم توجه به مقررات و قوانین موضوعه، نسبت به لغو پروانه شرکت متخلف اقدام می‌شود.

نوروزپور اضافه کرد: سامانه تلفنی ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده دریافت شکایت‌ها در بخش حمل و نقل جاده‌ای و همچنین ارائه اطلاعات سفر به کاربران جاده‌ای می‌باشد .

۴۲  شرکت حمل مسافر ( با احتساب مجموع شعب ) در استان قم به‌صورت فعال به ارائه خدمات مشغول کار می‌باشند. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.