یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ 6 شوال 1445 Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
برخی منابع برای توسعه ورزش قم اختصاص می یابد
02 شهریور 1398 - 16:53
شناسه : 7335
6
معاون وزیر ورزش:

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با توجه به اهمیت ورزش در توسعه نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی ادامه داد: استان قم نیازمند سرمایه گذاری بیشتر برای توسعه زیرساخت های ورزشی است که برخی منابع برای توسعه ورزش قم اختصاص می یابد.

ژاله فرامرزیان عصر شنبه در دیدار با استاندار قم، افزود: علاوه براعتبارات ملی، تشریک مساعی میان دستگاه های مختلف استان به منظور توسعه زیرساخت های ورزشی بسیار ضروری است که باید این موضوع در دستور کار مسئولان استان باشد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی برای توسعه ورزش بانوان گفت: تعداد طرح های ورزشی موجود در  کشور زیاد و منابع محدود است که باید از منابع استانی برای توسعه زیرساخت های ورزشی قم استفاده شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: اهمیت توسعه ورزشی به دلیل نقش ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی باید به درستی درک و در این زمینه برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.

فرامرزی با تاکید برضرورت استفاده مناسب از منابع موجود گفت: یک هزار میلیاد ریال در پایان سال ۹۷ به استان ها تزریق شد که تخصیص این اعتبار نیاز به پیگیری استان ها بود که متاسفانه  قم به خوبی دراین زمینه عمل نکرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه سهم قم از اعتبارات فصل پنج بسیار ناچیز است ادامه داد: مبالغی که از اعتبارات فصل پنج به استان اختصاص می دهیم دهها برابر است که انتظار داریم سهم تخصیصی ورزش قم از این اعتبارات افزایش یابد.

وی بیکاری را موضوعی اولویت دار جوانان دانست و بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده برای حمایت از واحدهای فعال در حوزه اشتغال در تلاش هستیم تا معضل استغال جوانان کاهش یابد.

فرامرزی، گفت: منابع ساماندهی آسیب های اجتماعی قابل توجه است که انتظار داریم از این اعتبارات برای توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی استفاده شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: حمایت از توسعه فعالیت خانه های جوان، استفاده از تجربیات موفق استان های مختلف و همچنین حمایت از سازمان های مردم نهاد از جمله اولویت های مورد تاکید وزارت ورزش و جوانان است.

دیدار با استاندار قم، حضور در نشست شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان، بازدید از مجموعه ورزشی ۴۵۰۰ نفره پردیسان و همچنین افتاح ۳ طرح ورزشی از جمله برنامه های ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در قم است. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.