دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ 16 محرم 1446 Monday, 22 July , 2024 ساعت ×
پذیرش ۱۳۰ مقاله در همایش سلامت معنوی
02 اسفند 1397 - 12:08
شناسه : 687
4
دبیر همایش سلامت معنوی؛

دبیر همایش سلامت معنوی از پذیرش ۱۳۰ مقاله در این دوره از همایش خبر داد و از همکاری دانشگاه علوم پزشکی قم با فرهنگستان علوم پزشکی در این زمینه تقدیر کرد.

حسن ابوالقاسمی پیش از ظهر امروز در همایش سلامت معنوی در سالن همایش‌های غدیر با اشاره به اهداف برگزاری این همایش اظهار کرد: هدف از برگزاری چنین همایشی نهادینه کردن مساله سلامت معنوی در مراکز بهداشتی و درمانی کشور است.

وی ادامه داد: تفاهم نامه ای با انجمن‌های علمی حوزه داریم تا محتوای موردنیاز در خصوص سلامت معنوی در مراکز بهداشتی و درمانی را از این انجمن‌ها دریافت کنیم. از پایان‌نامه‌های ارشد و دکترا با موضوع سلامت معنوی در حوزه و دانشگاه حمایت می‌کنیم.

دبیر همایش ملی سلامت معنوی افزود: کتاب‌هایی را به حوزه در خصوص سلامت معنوی سفارش دادیم تا این کتاب‌ها به عنوان کتاب‌های مرجع در این زمینه استفاده شوند.

ابوالقاسمی با اشاره به مقالات همایش سلامت معنوی اظهار کرد: امسال ۱۳۰ مقاله در این خصوص را در همایش پذیرش کردیم و دانشگاه علوم پزشکی قم کمک زیادی برای برگزاری همایش به فرهنگستان علوم پزشکی داشت.

وی ادامه داد: برگزاری پنج پنل در همایش سلامت معنوی با موضوعاتی همچون راهکارهای ارتقای سلامت معنوی و شاخص‌های سلامت معنوی و الگوهای رایج پیش بینی شده است و این پنل‌ها با مشارکت شرکت کنندگان در همایش خواهد بود.

دبیر همایش سلامت معنوی خاطرنشان کرد: دکتر عباس شیبانی از الگوهای بی بدیل در زمینه سلامت معنوی در کشور است و از او در ششمین دوره همایش ملی سلامت معنوی تقدیر خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.