پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ 13 شعبان 1445 Thursday, 22 February , 2024 ساعت ×
انتقال ناو جنگی به منطقه نمایشی مضحک از سوی آمریکاست
25 اردیبهشت 1398 - 19:04
شناسه : 3244
7
عضو مجلس خبرگان رهبری:

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتقال ناو جنگی به منطقه نمایشی مضحک و خنده‌دار از سوی آمریکایی هاست زیرا نمی‌توانند به اهداف خود برسند.

آیت الله عباس کعبی ظهر چهارشنبه در دیدار جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی و مراکز آموزش عالی استان قم گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان توجه بسیار زیادی شده است.

وی با بیان اینکه جوانان پیشتاز انقلاب اسلامی هستند، افزود: باید مباحث معرفتی و بصیرتی از سوی جوانان مورد اهمیت قرار گیرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: توجه به مباحث معرفتی و بصیرتی در میان جوانانی که به اقدامات تشکیلاتی می‌پردازند باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه نباید تنها درگیر مسائل سیاسی و روزمره شویم، افزود: در طول چهار سال انقلاب اسلامی ضعف بنیه اعتقادی یکی از علت‌های برخی از مشکلات بوده است.

آیت الله کعبی بیان کرد: وجود روحیه مکتبی و شهادت‌طلبی مهمترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی در طول چهل سال بوده است.

وی با اشاره به اهمیت آمادگی در جنگ نرم، افزود: با وجود اینکه امروزه با جنگ‌های نرم و سخت بسیاری درگیر هستیم اما توجه به مقابله با جنگ نرم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دشمنان سعی دارند با جنگ نرم روح و ذهن جوانان را هدف قرار دهند و آنها را به سوی مسیر انحرافی و خلاف اسلام و انقلاب پیش ببرند.

وی بیان کرد: انتقال ناو جنگی به منطقه نمایشی مضحک و خنده دار از سوی آمریکای هاست زیرا نمی‌توانند به اهداف خود برسند.

آیت الله کعبی ادامه داد: آمریکا سعی دارد با ایجاد رعب و وحشت در میان مردم و ایجاد تنش‌های داخلی به تضعیف ایران بپردازند در حالی که به اهداف خود نخواهند رسید.

وی با اشاره به حضور پررنگ جوانان در صحنه‌های حساس انقلاب افزود: جوانان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با استفاده از کتبی همچون اصول فلسفه و روش رئالیسم شهید مطهری در دانشگاه‌ها در برابر کمونیست مقاومت می‌کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جوانان آینده سازان انقلاب اسلامی هستند، افزود: تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب یکی از راه‌های مبارزه با دشمن است که باید مورد توجه جوانان قرار گیرد.

وی گفت: تبیین گفتمان سازی پیام‌های امام خمینی (ره) از دیگر راه‌های مبارزه با دشمن است که می‌توان بدین وسیله فرصت‌ها و تهدیدهای انقلاب را موردبررسی قرار داد.

آیت الله کعبی اظهار کرد: در سیل اخیر نیروهای انقلابی با حضور گسترده و جهادی خود نشان دادند که همیشه همراه یکدیگر هستند. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.