سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ 17 محرم 1446 Tuesday, 23 July , 2024 ساعت ×
سرمست: تدوین سند راهبردی گره گشای مشکلات تولید در استان قم است
04 اردیبهشت 1398 - 9:14
شناسه : 2476
4
برنامه راهبردی رونق تولید در قم تدوین شد

استاندار قم از تدوین برنامه راهبردی یک ساله رونق تولید در قم به عنوان یک تکلیف مهم برای همه دستگاههای اجرایی خبر داد.

بهرام سرمست در سومین جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات امام جواد(ع) با اشاره به تدوین برنامه راهبردی یک ساله رونق تولید در قم به عنوان یک تکلیف مهم برای همه دستگاههای اجرایی بیان کرد:این طرح، لازم الاجراست و یک برنامه استراتژیکی مهم به شمار می رود.
استاندار قم افزود:این سند راهبردی دارای ۲۷ برنامه مهم و اساسی در جهت گره گشایی از مشکلات تولید در استان قم است.تمامی این برنامه ها باید به طور مستمر و همراه با نظارت های جامع و پیگیری های جدی،عملیاتی شود.
سرمست عنوان کرد:این طرح،برنامه ای نمادین و سطحی نیست،بلکه طرحی در جهت رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی است.
وی گفت:با توجه به مطالعات انجام شده،این سند دارای اشکالاتی نیز در زمینه برخی الزامات و نقشه راه است که امیدواریم دبیرخانه ستاد تسیهل و رفع موانع تولید،اهتمام ویژه ای در رفع این نواقص داشته باشد.
استاندار قم افزود:مدیران نیز توجه ویژه ای به وظایف خود در زمینه رونق تولید داشته باشند،هیچ مدیری نباید نسبت به رفع مشکلات تولید،بی تفاوت باشد و با کم کاری، از کنار آن عبور کند.
وی بیان کرد:سازمان صنعت و معدن و تجارت مسئولیت مهمی در تحقق این سند دارد و دستگاههای اجرایی دیگر نیز باید در زمینه رفع مشکلات و دغدغه های دیگر به ویژه پیرامون بیمه،مالیات و تسهیلات به میدان بیایند.
سرمست اظهار کرد:از تمامی ظرفیت های بخش خصوصی و دولتی و به ویژه علمی و دانشگاهی باید در تحقق این سند راهبردی استفاده کرد.
گفتنی است در این جلسه گزارش هایی از راهبردها وبرنامه عملیات رونق تولید  توسط رئیس سازمان صمت و شرکت توزیع نیروی برق در خصوص جلسه مشترک با حضور مدیر عامل محترم شرکت برق منطقه ای تهران جهت رفع مشکلات برق واحدهای صنعتی و دستگاههای اجرایی وبانک های عامل از روند ومیزان پرداخت تسهیلات رونق تولید ارائه و دیدگاههای مختلف بررسی شد./ ایسنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.