افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021 ساعت ×
بی‌انگیزه شدن مدیران از مشکلات مهم قم است
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
شناسه : 8554
0
نماینده قم درمجلس:

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلاتی که مدتی با آن رو به رو هستیم بی انگیزه شدن برخی از مدیران قم و به نوعی پایین آمدن شجاعت و تصمیم گیری آنان است.

احمد امیرآبادی فراهانی در نهمین جلسه شورای معادن قم در تالار امام جواد (ع) استانداری اظهار داشت: بخشی از علت این مساله به سخت‌گیری نهادهای نظارتی ارتباط دارد.

وی بیان داشت: بازرسی استان و دیوان محاسبات بیش از حد سختگیری می‌کنند و بعضا مدیران را میترسانند و این درست نیست.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هم دیوان محاسبات و هم بازرسی باید به دنبال اختلاس و رانت خواری بروند.

وی اضافه کرد: وقتی یک مدیر میخواهد در راستای رونق تولید، پیشرفت استان و اشتغال زایی از اختیارات خود استفاده کند باید به آن کمک کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: من فکر میکنم هم ما به عنوان نمایندگان مجلس و هم استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان باید برای این موضوع فکری بکنیم.

وی گفت: درحوزه معادن هم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و هم اداره کل حفاظت محیط زیست  به همین دلیل از اختیاراتی که دارند، استفاده نمیکنند.

امیرآبادی گفت: ما بارها گفتیم هم استاندار و هم ما نمایندگانی که با وزیران ارتباط داریم، هر اختیاری که وزیران دارند برای مدیران استان نیز بگیریم و مشکلی نیز ندارد.

نماینده قم خاطرنشان کرد: در خصوص ضرورت رعایت مسائل زیست محیطی هیچ شکی وجود ندارد، ولی اینکه سخت گیری بیش از اندازه بکنیم و سرمایه گذاران را از استان فراری دهیم قابل قبول نیست. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.