افزونه جلالی را نصب کنید. 18 شوال 1443 Thursday, 19 May , 2022 ساعت ×
در کارگروه‌های تخصصی از نظرات بانوان کارشناس و سمن‌ها استفاده شود
28 شهریور 1398 - 9:09
شناسه : 8457
2
استاندار قم:

استاندار قم گفت: در کارگروههای تخصصی استانی،از نظرات بانوان کارشناس و سمن ها و نخبگان استفاده شود.

بهرام سرمست در کارگروه امور زیربنایی با اشاره به اهمیت نگاه کارشناسی در بررسی مصوبات عنوان کرد: کارگروه توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط ‌زیست از جمله کارگروههای زیربنایی است که باید با حضور مدیران به طور تخصصی و کارشناسی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

استاندار قم افزود: در کارگروههای تخصصی استانی،از نظرات بانوان کارشناس و سمن ها و سازمان های مردم نهاد نخبگان استفاده شود تا موضوعات به صورت تک بعدی مورد بررسی قرار نگیرد.
وی اظهار کرد: جزئی کردن کارگروهها و کمیته ها،وقت زیادی در جلسات تلف می کند از طرفی نمی توان همه کارگروهها را با هم ادغام کرد زیرا فرصت نگاه کارشناسی و تخصصی را از میان می برد از این رو باید با مدیریت، این کارگروهها دسته بندی شود و در هر یک با حضور دبیر و کارشناسان به تصویب مصوبات مربوطه بپردازیم.
سرمست عنوان کرد:هر یک از دستگاههای اجرایی باید در رابطه با کارگروهها به وظایف خود واقف باشند و در جهت تحقق اهداف به برنامه ریزی و تصمیم سازی بپردازند.
وی در باره رفع موانع در جهت جذب سرمایه گذار نیز خاطرنشان کرد:همراهی مسئولان در مشکلات می تواند بسترهای خوبی را در جذب سرمایه گذاران و اجرای طرح های اقتصادی در کوتاه ترین زمان فراهم کند.
استاندار قم در مورد مساله آرامستان دارالسلام و توقف پروژه به دلیل برخی مشکلات توضیح داد:اگر ابهاماتی در اجرای پروژه به خصوص در مورد تغییر کاربری وجود دارد باید به درستی حل و فصل شود تا بتوان پروژه ها را ادامه داد.
وی گفت:هیچ دلیل قانونی برای توقف اجرای پروژه وجود ندارد،مگر اینکه ابهامات و موانعی بر سر راه باشد که باید با حضور مدیران و مسئولان ذی ربط این موانع شناسایی و رفع شود.
سرمست عنوان کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات برای تحقق اهداف، سیاست ها و اولویت های اساسی استان قم باید در دستور کار قرار گیرد. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.