افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
تأکید وزیر بهداشت بر رفع مشکلات بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم
11 شهریور 1398 - 13:28
شناسه : 7841
3
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در جلسه‌ای که با وزیر بهداشت داشتیم، ایشان بر رفع مشکلات موجود بیمارستان امیرالمومنین(ع) و تسریع در تکمیل آن تأکید داشت.

در دیدار ابوالفضل ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، موضوع بیمارستان امیرالمومنین (ع) قم بحث و تبادل نظر شد که در آن جلسه وزیر بهداشت بر رفع و تسریع مشکلات پروژه بیمارستانی تأکید کرد.

پس از آن جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه معاون درمان و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور در محل بیمارستان، بار دیگر تشکیل جلسه داده و مسائل مربوط به آن بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

ایرانی‌خواه در این جلسه گفت: در جلسه‌ای که با وزیر بهداشت داشتیم، ایشان تأکید بر رفع مشکلات موجود بیمارستان امیرالمومنین (ع) و تسریع در روند تکمیل و آماده سازی بیمارستان با همکاری هر چه بیشتر واقف محترم را داشتند.

وی گفت: این بیمارستان به همت واقف محترم احداث شده که طبق تفاهمنامه در حال پیگیری بوده و در نهایت جزو مجموعه مجتمع بیمارستان شهید بهشتی فعالیت کرده و طبق قوانین و مقرارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مدیریت خواهد شد.

شایان ذکر است بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی امیرالمومنین (ع) در محوطه بیمارستان شهید بهشتی در حال احداث است که با زیربنای ۲۱ هزار و ۴۳۰ مترمربع در ۹ طبقه احداث و دارای پیشرفت بیش از ۹۰ درصد است. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.