افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 ساعت ×
تحقق اقتصاد مقاومتی، نیازمند حضور فعال بخش خصوصی است
09 شهریور 1398 - 12:36
شناسه : 7719
1
نهاوندیان:

معاون اقتصادی رئیس جمهور در دیدار فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان قم، در فضای صمیمی پیشنهادها، مطالبات و مشکلات آنان را از نزدیک مورد رسیدگی قرار داد.

محمد نهاوندیان در سفر خود به قم و با حضور در جمع فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم عنوان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی در استان قم و توسعه اقتصادی و اجتماعی استان نیازمند حضور فعال بخش خصوصی است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: زمانی که شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در حد آرزو بود می دانستیم که بازگرداندن اقتصادی که در طول ۹۰ سال با انباشت تصدی گری در دولت و حاکمیت شکل گرفته است به بخش خصوصی به سرعت امکان پذیر نیست.

نهاوندیان گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ظرفیتی است که به نظام تصمیم‌سازی کشور اضافه شده و قانونی شدن آن ، اتفاق بسیار مهمی بود ولی استفاده مؤثر از آن ، مستلزم تولید فکر و طرح است که از طریق این کانال به مراجع تصمیم گیری برسد و همچنین سازوکاری که به عملیاتی شدن طرح ها و ایده ها بوجود بیانجامد.

وی تصریح کرد: تحقق اثربخشی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در این است که به طور مستمر یکی از ورودی های دولت، پیشنهادهای جامع نگر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باشد. /ایسنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.