افزونه جلالی را نصب کنید. 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021 ساعت ×
پیگیری مباحث حجاب و عفاف در حوزه پوشاک قم
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
شناسه : 7470
1
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت:

رئیس سازمان صمت استان قم از تولید پوشاک اسلامی به‌عنوان یکی از دستاوردهای قابل توجه استان قم نام برد و گفت: برنامه شهرک تخصصی پوشاک در دستور کار قرار گرفته است و در بخش‌های مرتبط با پوشاک به موضوع حجاب و عفاف توجهی ویژه داریم.

سیجانی در نشست قرارگاه ۱۹ دی استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، از مشکلات واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی در جنگ اقتصادی یاد کرد و افزود: صاحبان این واحدها نسبت به دیگر استان‌های کشور عملکرد مطلوبی در مواجه شدن با تهدیدها و فشارهای اقتصادی اخیر داشته‌اند و با معنویت مطلوبی کارهای خود را دنبال می‌کنند.
وی افزود: در استان قم ۶۰ اتحادیه داریم که دو مورد از آن‌ها به فروشندگان و تولیدکنندگان پوشاک اختصاص دارد و در حوزه حجاب و عفاف باید حلقه‌های مختلف تولید، توزیع و فروش را مورد توجه قرار دهیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از تولید پوشاک اسلامی به‌عنوان یکی از دستاوردهای قابل توجه استان قم نام برد و عنوان کرد: برنامه شهرک تخصصی پوشاک در دستور کار قرار گرفته است و در بخش‌های مرتبط با پوشاک به موضوع حجاب و عفاف توجهی ویژه داریم.
وی از برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در استان قم یاد کرد و گفت: این عملکردها نیز اقدامی برای تحقق فرهنگ‌سازی بوده است؛ هر چند اصناف قمی قوانین را رعایت می‌کنند اما همچنان فرهنگ‌سازی در میان آن‌ها باید دنبال شود چراکه قم نسبت به دیگر استان‌ها شرایط خاصی دارد. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.