افزونه جلالی را نصب کنید. 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022 ساعت ×
از طرح های منابع طبیعی به شدت حمایت می کنیم
03 شهریور 1398 - 13:54
شناسه : 7396
2
استاندار قم:

استاندار قم،‌ با بیان اینکه برای حمایت از منابع طبیعی به دنبال استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران هستیم، گفت: از طرح‌های منابع طبیعی به شدت حمایت می‌کنیم.

خلیل آقایی ظهر امروز در دیدار با استاندار قم با اشاره به اینکه عمده مشکلات در منابع طبیعی در بحث فرهنگی است، اظهار کرد: در سال‌های گذشته منابع طبیعی در استان‌ها جزو نهادهای فراموش شده بود و یک محدودیت‌ها و مشکلاتی وجود داشت که در سال‌های اخیر بخشی از آن‌ها برطرف شده است.
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اینکه صندوق توسعه ملی برای استفاده مال غیر استفاده نمی‌شود، عنوان کرد: در طی دو سال گذشته مبلغ ۵۰ میلیارد تومان تجهیزات آتش نشانی برای استان‌ها خریداری شده است ولی همچنان به تجهیزات بیشتری نیازمندیم که با تامین اعتبار امیدواریم مشکلات موجود در این زمینه را نیز برطرف کنیم.
بهرام سرمست استاندار قم نیز در ادامه با اشاره به اینکه به پشتوانه حمایت‌های انجام شده بحران‌های متعددی را در استان قم پشت سر گذاشته‌ایم، خاطرنشان کرد: پس از پشت سر گذاشتن خطر سیل در ابتدای سال جاری مصوب کردیم طرح‌های منابع طبیعی با جدیت بیش‌تری در استان اجرا شود چراکه تاثیر طرح‌های گذشته اداره‌کل منابع طبیعی در کنترل سیل را مشاهده کردیم.
وی با بیان اینکه اعتقاد استانداری قم بر فعالیت ریشه‌ای است، تصریح کرد: برای توسعه پایدار باید در زمینه‌های منابع طبیعی و توسعه روستایی اقدام کنیم؛ منابع طبیعی در استان قم بسیار ارزشمند است و از طرح‌های منابع طبیعی به شدت حمایت می‌کنیم.
استاندار قم با اشاره به اینکه بسیاری از اولویت‌ها در هفته دولت را به کشاورزی و منابع طبیعی اختصاص دادیم، یادآور شد: خوشبختانه مدیریت استان به یک همراهی و تعامل رسیده است تا طرح‌های منابع طبیعی را به صورت دقیق انجام دهد.
وی با بیان اینکه امیدواریم حمایت‌های ملی نیز از منابع طبیعی استان قم انجام شود، ابراز کرد: درکنار وجود مدیران دلسوز و قدرتمند در این حوزه تشکل‌های صنفی متعددی نیز برای حمایت از منابع طبیعی وجود دارند؛ برای حمایت از منابع طبیعی به دنبال استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران نیز هستیم.
لازم به ذکر است، در پایان این نشست رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور نشان همیار طبیعت را به بهرام سرمست استاندار قم تقدیم کرد. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.