افزونه جلالی را نصب کنید. 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022 ساعت ×
کارمند میراث فرهنگی قم به اتهام اخذ رشوه دستگیر شد
26 مرداد 1398 - 13:09
شناسه : 7099
1
دادستان قم:

دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: یکی از کارمندان اداره میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری قم به اتهام اخذ رشوه دستگیر شد.

مهدی کاهه افزود: حسب گزارش اداره کل سازمان بازرسی استان قم، دستورات قضایی جهت تکمیل تحقیقات در این خصوص صادر و در نهایت متهم شناسایی و دستگیر و با قرار قانونی بازداشت موقت به زندان معرفی گردید.

وی افزود: پرونده وی با صدور کیفرخواست جهت محاکمه به دادگاه کیفری ۲ استان قم ارسال شد.

دادستان عمومی و انقلاب قم، با تاکید بر اینکه برخورد با مفاسد اداری بیش از پیش با جدیت و قاطعیت در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفته است ،‌ادامه داد: مجموعه دستگاه قضایی قم از جمله دادستانی، سازمان بازرسی و … بیش از پیش با جدیت و قاطعیت بر روند فعالیت های ادارات و نهادهای مختلف نظارت نموده و با متخلفین برخورد قاطع قانونی خواهد کرد.

هفته گذشته نیز دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری مدیر اسبق غله این استان به اتهام تضییع وجوه و اموال دولتی و بیت‌المال و همچنین کارمند اداره راه و شهرسازی این استان به اتهام رشوه خبر داده بود.

همچنین برخی رسانه ها هفته گذشته نیز به نقل از مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب قم از صدور کیفرخواست یکی از مدیران پیشین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم به اتهام تخلفات متعددی در زمینه انعقاد قراردادها از جمله واگذاری بلاعوض چند زمین چمن به افراد مختلف بدون رعایت مقررات قانونی، پرداخت حق الزحمه تعدادی از افراد با ارائه اسناد و مدارک صوری، انجام یک سری معاملات عمده با ترک تشریفات قانونی، ترک مناقصه و عدم تشکیل کمیسیون ماده ۱۴ آئین نامه معاملات مالی شهرداری خبر داده بودند. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.