افزونه جلالی را نصب کنید. 18 شوال 1443 Thursday, 19 May , 2022 ساعت ×
دست کادر فنی تیم سوهان محمد سیما برای تعویض بسته بود
26 مرداد 1398 - 10:00
شناسه : 7075
3
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم:

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با بیان این که غیبت ۲ بازیکن بر تیم ما فشار وارد کرد گفت: دست کادر فنی تیم سوهان محمد سیما برای تعویض بسته بود.

سید مهدی غیاثی پس از تساوی تیمش برابر فرش آرا در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: تیم سوهان محمد سیما در روزی که می‌توانست پیروز میدان شود به یک امتیاز اکتفا کرد البته در بازی با فرش آرا محدودیت‌هایی داشتیم و غیبت ۲ بازیکن بر تیم ما فشار وارد کرد.

وی افزود: متأسفانه با وجود برتری ۲ گله نتوانستیم پیروزی را حفظ کنیم. نیمه اول بازی متعلق به ما بود و در نیمه دوم فرش آرا در بعد هجومی عملکرد بهتری نسبت به تیم ما داشت البته ما حتی در همان نیمه دوم نیز موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتیم اما در فوتسال اگر از موقعیت‌هایتان استفاده نکنید بعید نیست که با دریافت گل، تاوان بدهید.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم گفت: اگر محمد حسین کوهستانی و جعفر نجفی بازیکنان ارزنده ما که در بخش تهاجمی نقشی کلیدی در تیم ما دارند، می‌توانستند برابر فرش آرا به میدان بروند شرایط متفاوت می‌شد زیرا هم در حمله، انتخاب گسترده‌تری داشتیم و هم در تعویض‌های نیمه دوم دست بازتری برای ما ایجاد می‌شد.

غیاثی بیان داشت: دست کادر فنی تیم سوهان محمد سیما برای تعویض بسته بود و از سوی دیگر در این شرایط باید از موقعیت‌ها بهتر استفاده می‌کردیم. در همان نیمه اول می‌توانستیم اختلاف را به اندازه‌ای افزایش دهیم که فرش آرا نتواند به بازی برگردد اما فرصت سوزی کردیم.

وی تأکید کرد: امیدوارم از این تیم حمایت شود تا بتواند همچنان با قدرت به کار خود ادامه دهد. ما تیم سوم جدول هستیم و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. بازی‌های زیادی باقی مانده است و باید روی آینده و بازی به بازی تمرکز کنیم. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.