افزونه جلالی را نصب کنید. 11 ذو القعدة 1444 Tuesday, 30 May , 2023 ساعت ×
وضعیت جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای ۷ و ۸ فروردین
06 فروردین 1402 - 20:21
شناسه : 273664
1

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی روزهای ۷ و ۸ فروردین را تشریح و اعلام کرد که وضعیت جوی بیشتر این مناطق نیمه ابری تا ابری و گاهی وزش باد و رگبارهای پراکنده خواهد بود.

به گزارش بازتاب خبر، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران( ۷ فروردین) تا نیمه‌ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و برای روز (۸ فروردین) نیز نیمه‌ابری و در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد و برق، در بعد از ظهر به‌تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. 

وضعیت جوی اصفهان نیز در این دو روز نیمه‌ابری تا ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد و گاهی وزش باد شدید و گاهی رگبار باران و وضعیت جوی کرج نیز طی روز( ۷ فروردین) نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و باد و گرد و خاک و در روز (۸ فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری و در صبح مه رقیق و به‌تدریج صاف خواهد بود. 

آسمان گرگان نیز طی این دو روز  نیمه‌ابری تا ابری و گاهی بارش پراکنده و رعد و برق و در پاره‌ای نقاط مه‌آلود و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان ساری نیمه‌ابری تا ابری، با احتمال بارش پراکنده و وزش باد و آسمان شهر رشت طی روز (۷ فروردین )قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، وزش باد و بارش پراکنده و طی روز( ۸ فروردین) نیمه‌ابری تا ابری و مه آلود، در بعضی ساعت‌ها رگباد و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. 

تبریز نیز در دو روز ( ۷ و ۸ فروردین) آسمان ابری تا نیمه‌ابری، گاهی وزش باد و رگبار و رعد و برق و به‌تدریج کاهش ابر را تجربه می‌کند و آسمان مشهد روز ( ۷ فروردین) قسمتی ابری به‌تدریج افزایش باد و افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و طی روز (۸ فروردین) قسمتی ابری تا ابری و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با افزایش باد و احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود. 

وضعیت جوی اهواز  نیز در دو روز آینده ابری در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد و مه رقیق و به‌تدریج کاهش ابر خواهد بود و آسمان شیراز نیز (۷ فروردین) ابری و در پاره‌ای نقاط بارش خفیف باران با احتمال رگبار و رعد و برق و افزایش باد و (۸ فروردین) قسمتی ابری و گاهی وزش باد و آسمان بوشهر نیمه‌ابری تا ابری همراه با غبار محلی، در بعصی ساعات بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. 

وضعیت جوی بندرعباس نیز قسمتی ابری تا نیمه‌ابری همراه با رگبار و رعد و برق و احتمال بارش‌های پراکنده و افزایش باد خواهد بود. 

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.