افزونه جلالی را نصب کنید. 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت ×
مدیران اجرایی قم برای جذب سرمایه‌گذاران احساس مسئولیت داشته باشند
09 مهر 1398 - 8:37
شناسه : 8992
1
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های اجرایی دراین استان باید برای جذب سرمایه‌گذاران توجه بیشتری کرده و برخورد خوبی با آنان داشته باشند.

احمد امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه متأسفانه برخی مدیران، سرمایه گذاران را تحویل نمی گیرند، خاطرنشان کرد: طرد سرمایه گذاران به هر دلیلی اصلا قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه نهادهای نظارتی باید با مدیران متخلف و فساد و رانت خواری در دستگاههای اجرایی مقابله کنند، اما نباید جرأت مدیران را بگیریم، اظهار داشت: همه باید با دستگاههای اجرایی برای پیشبرد کارها مشارکت داشته باشیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیران برای تخفیف و تسهیل در برخی مسائل اختیاراتی دارند که باید از آنها برای جذب سرمایه گذاران استفاده کنیم، گفت: اگر مدیری به دنبال این تسهیلات نباشد، قطعا سرمایه گذاران به استان های دیگر می روند.

وی همچنین بر ضرورت شفاف سازی در تمامی مسائل در کشور تأکید کرد و گفت: اگر می خواهیم جلوی تخلفات، سوءاستفاده ها و رانت خواری ها گرفته شود، باید در میان همه مسئولان و نهادهای کشور شفافیت داشته باشیم و این حق مردم است.

امیرآبادی با اشاره به معرفی اموال مسئولان و لزوم راستی آزمایی آن، تصریح کرد: کسی در کشور زبانی با مسأله شفافیت مخالف نیست، اما متأسفانه برخی آن را قبول ندارند و همه باید کمک کنیم که به این مهم دست پیدا کنیم. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.