افزونه جلالی را نصب کنید. 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت ×
نایب قهرمانی تیم تنیس روی میز قم در مسابقات منطقه ۶ کشور
06 مهر 1398 - 12:54
شناسه : 8877
2
رئیس هیئت تنیس روی میز قم خبر داد؛

رئیس هیئت تنیس روی میز قم نایب قهرمانی تیم تنیس روی میز قم در مسابقات منطقه ۶ دختران کشور در رده های سنی نوجوانان و جوانان خبر داد.

محمد عموییان اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز لیگ نوجوانان و جوانان دختر منطقه ۶ کشور  به میزبانی همدان برگزار شد و تیم اعزامی از قم در این مسابقات که در سطح بالایی نیز به انجام رسید عنوان دوم را به دست آورد.

وی افزود: دختران پینگ پنگ قم در مسابقات لیگ نوجوانان و جوانان دختر منطقه ۶ کشور  به میزبانی همدان صاحب پس از تیم میزبان که از وجود شیما صفایی بازیکن ملی پوش و قهرمان مرحله اول تور تنیس روی میز بزرگسالان کشور بهره مند بود در رتبه دوم قرار گرفتند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: ساره احمدی، زهرا رضا حاجی بیدگلی، مهسا رشیدی و بهاره بهمنی ترکیب تیم اعزامی قم را تشکیل دادند و هدایت این تیم بر عهده فاطمه محقق مربی جوان قمی بود که در کادر فنی تیم ملی خردسالان ایران حضور دارد و یکی از استعدادهای فدراسیون تنیس روی میز است.

عموییان بیان داشت: همچنین در بخش داوری، قم در این مسابقات صاحب جایگاه بود به طوری که منصوره شریف داور مطرح تنیس روی میز قم، سرداور این مسابقات بود و رقابت در این پیکارها که با حضور تیم‌های منطقه ۶ کشور شامل استان‌های مرکز به انجام رسید تجربه جدیدی برای دختران ما به ارمغان آورد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی نوجوانان قم عنوان کرد: در این مسابقات که به منظور انتخاب ترکیب تیم اعزامی به تور ایرانی نوجوانان کشور انجام شد محمد حسن حبیبی بازیکن مستعد و نخبه قمی به مقام نخست رسید و مهدی حشم بان و علیرضا رضایی فرد دوم و سوم شدند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم تصریح کرد: این بازیکنان به همراه علی باقر زادگان، محمد رضا سیفی و پرهام حکانی بازیکنان چهارم تا ششم مسابقه انتخابی و نیز سید علی سجادیان که به طور خودکار و بدون مسابقه انتخابی در ترکیب تیم اعزامی قرار دارد، برای حضور در تور نوجوانان راهی قائم شهر خواهند شد. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.