افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
زنگ علم ودانش به صدا درآمد
01 مهر 1398 - 17:33
شناسه : 8693
4

مؤسس یک مدرسه غیرانتفاعی گفت:تمام هم وغم ما پرداختن کامل به بحث آموزش وپرورش دانش آموزان است ودراین راستاوبرای ارتقای سطح آموزشی بچه ها کلاس های فوق برنامه نیز برگزار می کنیم.

مریم یقینی خبرنگار بازتاب خبر- به بهانه ی آغاز سال تحصیلی وبه صدادرآمدن زنگ مهر درمدارس ،سری به یکی از مدارس غیرانتفاعی موفق قم زدیم تاراز موفقیت این مدرسه راجویاشویم.
کبری ایزدان مدیرومؤسس مدرسه غیرانتفاعی اخلاص گفت:تمام هم وغم ما پرداختن کامل به بحث آموزش وپرورش دانش آموزان است ودراین راستاوبرای ارتقای سطح آموزشی بچه ها کلاس های فوق برنامه نیز برگزار می کنیم.
وی ادامه داد:برای برگزاری کلاس های فوق برنامه هم هزینه ای اضافه برهزینه تعیین شده توسط آموزش وپرورش دریافت نمی کنیم.وحتی برای روزهای پنجشنبه هم برای دانش اموزان کلاس فوق برنامه داریم تاازساعات خالی آنها برای ارتقای تحصیلیشان بهره گیریم.
ایزدان خاطرنشان کرد:بسیاری از دانش آموزان صاحب رتبه ما درکنکور،پذیرش شده ازمدارسی بودند که درآنجاضعیف بوده اند اما بحمدالله باتلاش وصرف زمان برای آنها وهمچنین به همت خودشان توانستنددردانشگاه های صاحب نام ازجمله دانشگاه فرهنگیان قبول شوند.
اوضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانش آموزان بیان کرد:باعث افتخارمن است که مدرسه ای راتاسیس کردم که امروز شاهدموفقیت های دانش آموزان آن هستم وامیدوارم این موفقیت ها همواره تداوم داشته باشد.
ایزدان با بیان اینکه همه پیشرفت‌ها و پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی امروز به دست آورده است وابسته به مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مدرسه ما بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این هفته تمرکز بر روی جوانان و نوجوانان با بهره‌گیری از فضای مجازی است؛ تلاش می‌کنیم تا همچون دوران دفاع مقدس با مردمی کردن برخی برنامه‌ها سطح مشارکت و پیشرفت روند کار‌ها را ارتقا دهیم .
وی افزود در سی و نهمین سال گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس شعار محوری ما (ما پیروزیم )است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.