افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 ساعت ×
آموزش زبان عربی به رانندگان تاکسی در قم
25 شهریور 1398 - 11:35
شناسه : 8313
2

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: بیشتر زائرانی که به قم می آیند اغلب از کشورهای عربی هستند و از این رو آموزش زبان عربی به رانندگان تاکسی در دستور کار قرار گرفته است که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اجرایی خواهد شد.

مرتضی عزتی با اشاره به طرح درآمدزایی برای تاکسی ها، گفت: تابلوهای تبلیغاتی در داخل تاکسی ها مد نظر بود که طرح آن اجرایی و با عنوان تراکسی رونمایی شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: تاکنون ۳۰۰ دستگاه تاکسی به این تابلوهای تبلیغاتی مجهز شده اند که هم فرهنگسازی در سطح شهر و برای شهروندان دارد و از سوی دیگر درآمدی پایدار برای رانندگان است.

عزتی گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم در راستای کمک به رانندگان تاکسی تلاش و برنامه ریزی می کند و در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم نیز رشته فنی تاکسیرانی را دایر که رانندگان تاکسی بتوانند از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به توریستی بودن شهر قم، گفت: بیشتر زائرانی که به قم می آیند اغلب از کشورهای عربی هستند و از این رو آموزش زبان عربی به رانندگان تاکسی در دستور کار قرار گرفته است که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: رانندگان تاکسی می توانند با نوع برخورد و بیان خود فرهنگ شهر کریمه اهل بیت(س) را در ابعاد بین المللی گسترش دهند که از این رو برنامه ریزی برای آموزش به آنها را خواهیم داشت. /ایسنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.