افزونه جلالی را نصب کنید. 22 شوال 1443 Monday, 23 May , 2022 ساعت ×
تأکید بر گسترش گردشگری سلامت در قم
12 شهریور 1398 - 13:40
شناسه : 7899
5
استاندار قم مطرح کرد؛

استاندار قم با تأکید بر گسترش گردشگری سلامت، توسعه زیرساخت‌های درمان و توجه به آموزش، گفت: باید در زمینه بهداشت و درمان در استان قم به دنبال تحول بود.

بهرام سرمست در دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تبریک به مناسبت انتصاب وی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: دکتر قدیر از افراد با سابقه و شناخته شده در استان قم هستند و شناخت کافی و لازم را به مسائل بهداشت و درمان دارند.

وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر ایرانی‌خواه، گفت: ایشان نیز سال‌ها زحمات بسیاری برای استان کشیده‌اند که از تلاش‌های ایشان نیز قدردانی می‌کنیم.

استاندار قم با تأکید بر گسترش گردشگری سلامت، توسعه زیرساخت‌های درمان و توجه به آموزش گفت: باید در زمینه بهداشت و درمان در استان قم به دنبال تحول بود و با برنامه ریزی در بهبود وضعیت موجود تلاش کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این دیدار گفت: بنده با مجموعه بهداشت و درمان قم آشنایی کامل دارم و با کمک مجموعه استان به ویژه استاندار در راستای توسعه و بهبود وضعیت موجود تلاش خواهیم کرد.

محمدرضا قدیر بیان داشت: دکتر ایرانی خواه خالصانه و صادقانه در مجموعه بهداشت و درمان قم تلاش کردند که امیدواریم بتوانیم مکمل کارهای ایشان بوده و در تکمیل برنامه‌ها بکوشیم.

وی گفت: توجه به موضوع درمان، غذا و دارو و آموزش و پژوهش و از سوی دیگر بهداشت امر مهمی است که در دستور کار خواهیم داشت و تحول و توسعه را در دستور کار داریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم به حضور بیماران بین المللی در استان قم اشاره کرد و گفت: توسعه گردشگری سلامت امر مهمی است که در این راستا برنامه ریزی کرده و تلاش خواهیم کرد با همکاری دیگر دستگاه‌ها در زمینه بهبود این وضعیت بکوشیم. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.