افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 ساعت ×
برترین‌های جشنواره شهید رجایی قم تجلیل شدند
09 شهریور 1398 - 16:06
شناسه : 7748
1

دستگاه‌ها و کارکنان برتر جشنواره شهید رجایی استان قم روز شنبه طی آیینی با حضور استاندار در تالار معصومیه فرمانداری قم تجلیل شدند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قم در این آیین با ارائه گزارشی از فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی قم در یک سال گذشته اظهار داشت: پنج دستگاه اجرایی قم شامل شرکت آب و فاضلاب شهری، سازمان جهاد کشاورزی، شرکت توزیع نیروی برق، اقتصاد و امور دارایی و اداره کل امور مالیاتی درمجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کردند.

محمود نوربخش بیان داشت: برای تعیین دستگاه‌های مذکور علاوه بر بالاترین میزان امتیاز، میزان رشد و کارویژه ها و اقدام‌های برجسته‌ای که توسط دستگاه‌ها انجام‌شده نیز مدنظر قرارگرفته است.

وی افزود: در این گزینش همچنین موضوع‌هایی از قبیل تعامل و همکاری در اشتغال‌زایی، اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری و همچنین انجام مطلوب وظایف درون دستگاهی موردتوجه بوده است.

مدیرکل تحول اداری استانداری قم نیز در این آیین با برشمردن شاخص‌ها و معیارهای موردنظر برای انتخاب دستگاه‌های یادشده گفت: تکریم ارباب‌رجوع، صیانت از حقوق شهروندی، اصلاح فرآیندها، جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، اشتغال‌زایی، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و شرکت در دوره‌های آموزشی ازجمله این شاخص‌هاست.

سید رضا طباطبایی بیان داشت: از مدیران هر دستگاه اجرایی خواسته شد به ازای هر ۵۰ تن کارمند، یک‌تن و حداکثر ۴ تن را در دستگاه مربوطه خود انتخاب و به دفتر برنامه‌ریزی استانداری ارسال کنند.

وی افزود: از مجموع نامه‌های ارسال‌شده، ۴۸ دستگاه تا پایان روز هفتم شهریور پاسخ دادند که درمجموع نام ۱۷۵ تن به دفتر برنامه‌ریزی وصول شد که امروز  ۱۱ تن تجلیل شدند. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.