افزونه جلالی را نصب کنید. 11 ذو القعدة 1444 Tuesday, 30 May , 2023 ساعت ×
دوبرابرشدن صندلی های سینمای قم
06 شهریور 1398 - 15:24
شناسه : 7624
7
کاشانی خبرداد؛

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی قم با اشاره به دوبرابرشدن صندلی های سینما دراستان نسبت به سال شروع فعالیتش گفت:باتوجه به ورودبخش خصوصی ان شاالله برای سال ۹۹ به همین میزان صندلی موجود،صندلی اضافه خواهدشد که این مارابه میزان استاندارد نزدیک خواهدکرد.

 زهره نعلبندی خبرنگاربازتاب خبر: حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی قم، صبح امروزدرنشست خبری که به مناسبت هفته دولت درسالن شهیدآوینی این اداره برگزارگردید درموردعملکرد این اداره گفت: ماباهدف های اصلی خود فاصله زیادی داریم اماتلاش ما همیشه این بوده که درجهت هدف گذاری هایمان حرکت کنیم وسعی ما براین است که پای بند به عهدهایی که کرده ایم باشیم.

وی انجام کارهای فرهنگی را بودجه بردانست وعنوان کرد:درانجام کارهای فرهنگی بایدحمایت مالی وبودجه داشته باشیم که اگر این حمایت ها نباشد درصدانجام این کارها پایین می آید.

اوهمچنین ازتلاش درجهت پیگیری مطالبات استان صحبت به میان آورد وخاطرنشان کرد:استان قم استانی نوپا است که برای رسیدن به شاخص های فرهنگی عزم جدی ومشارکت همگانی وهمراهی مردم را میطلبد.

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی قم اشاره ای نیز به بودجه های صرف شده درحوزه های مختلف درسال۹۷کردوبیان داشت:۱۲درصدبودجه به حوزه رسانه،۲۹درصدبه حوزه فرهنگی ،۱۷درصدبه حوزه قرآنی،۱۰ درصد به حوزه سینمایی و۳۲درصدبه حوزه هنری اختصاص داده شده است.

اویکی ازسیاست های جدی خودراحمایت ازحرکت های مردمی وموسسات فرهنگی که کاری خودجوش درزمینه فرهنگ وهنرانجام می دهند اعلام کرد وازکمک های مالی که به این موسسات شده است خبرداد.

حسینی کاشانی یکی ازموانع جذب بودجه برای استان راکمبودشهرستان درقم نسبت به سایراستان ها دانست وازافزایش تقریبا دوبرابری یارانه پرداختی به مطبوعات درسال۹۷ نسبت به سال ۹۶ خبرداد واذعان داشت: درزمینه آگهی های توزیع شده بین رسانه ها هم رشدیک ونیم درصدی درسال۹۷ نسبت به سال۹۶ داشتیم.

او با اشاره به دوبرابرشدن صندلی های سینما دراستان نسبت به سال شروع فعالیتش گفت:باتوجه به ورودبخش خصوصی ان شاالله برای سال ۹۹ به همین میزان صندلی موجود،صندلی اضافه خواهدشد که این مارابه میزان استاندارد نزدیک خواهدکرد.

اودرپایان ضمن بیان میزان کاغذ توزیع شده بین مطبوعات ازبهترشدن وضعیت کاغذمطبوعات دراستان خبرداد وتصریح کرد:درسال ۹۸ قریب به ۱۰۵ هزارکیلوکاغذمیان مطبوعات توزیع شده است که بامطالبات جدی مادربحث کاغذ ونشرورسانه ،دریافتی های خوبی داشتیم که قطعا به این میزان افزوده خواهدشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.