افزونه جلالی را نصب کنید. 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت ×
جهاد دانشگاهی یک مجموعه انقلابی و توانمند است/ حمایت استانداری از اقدامات نوآورانه
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
شناسه : 6805
1
استاندار قم:

استاندار قم گفت: جهاد دانشگاهی یک مجموعه انقلابی توانمند با مدیریت جهادی است که می‌تواند منشا خیر و برکت برای استان باشد.

دکتر بهرام سرمست صبح امروز در بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم عنوان کرد: با بازدید که از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی داشتم، اطلاعات و اقدامات خوبی را شاهد بودیم  و از توفیقات حاصله امیدوار کننده است.

وی افزود: جهاد دانشگاهی یک مجموعه انقلابی توانمند با مدیریت جهادی است که می‌تواند منشا خیر و برکت برای استان باشد؛ با راه اندازی دفتر ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی به دنبال پر شدن خلاء ارتباط با مراکز علمی هستیم و امیدواریم ارتباطات با جهاد دانشگاهی تقویت شود.

استاندار قم بیان کرد: بنای توسعه استان قم طبق برنامه ریزی‌ها، توسعه گردشگری است که در زمینه‌های مختلف علمی، رفاهی و سلامت است؛ اقدامات جهاد دانشگاهی در راستای گسترش گردشگری سلامت استان قم بسیار امیدوار کننده است و باید خدمات به صورت مناسب در فضای مجازی و فضاهای دیگر به مخاطبان اصلی ارائه شود.

وی ادامه داد: به دانشگاه‌ها تاکید شده است که پژوهش‌ها به سمت علمی و عملی بودن سوق داده شود و این رویکرد در جهاد دانپگاهی حاکم است و استانداری آمادگی حمایت از این پژوهش‌ها را دارد؛ همچنین جهاد دانشگاهی باید تلاش کند تا از تمام ظرفیت‌های بودجه‌ای استفاده کند و این نیاز به پیگیری دارد.

سرمست تصریح کرد: جهاد دانشگاهی را یک مجموعه کاری و کاربردی می‌دانیم و دیدگاه به جهاد دانشگاهی در مدیریت استان بسیار مثبت است.

وی با تبریک روز خبرنگار، اضافه کرد: ‌های ایسنا و ایکنا جهاد دانشگاهی بسیار فعال هستند و ظرفیت‌های بسیار خوبی برای آگاهی بخشی به عموم مردم دارند.

استاندار قم با بیان اینکه دنیای امروز، دنیای ارتباطات است، گفت: نیاز است خدمات و پژوهش‌های جهاد دانشگاهی به طور مناسب معرفی شود و همچنین باید با دانشگاه‌های مستقر در استان ارتباط تنگاتنگی ایجاد شود تا به پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی استان قم منجر شود.

وی خاطرنشان کرد: باید در معاونت‌ها و بخش‌های جهاد دانشگاهی اولویت بدی صورت گیرد و طبق اهداف، اقدامات را انجام دهند، بدین شکل رسیدن به اهداف بسیار آسان‌تر خواهد بود؛ موفقیت زمانی رخ می‌دهد که مجموعه‌ها در مسائلی وارد شوند که دیگران وارد آن نشدند و نباید موازی کاری صورت گیرد.

سرمست تاکید کرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در راستای درمان ناباروری جهاد دانشگاهی، بسیار ارزشمند و است و می‌تواند تمایز دهنده جهاد دانشگاهی قم از دیگر مجموعه‌های استان قم شود؛ استانداری قم از خدمات و طرح‌ها نوآورانه و کارهای نوینی که انجام سود و مشکلات استان را رفع کند، حمایت خواهد کرد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.