افزونه جلالی را نصب کنید. 24 رجب 1442 Sunday, 7 March , 2021 ساعت ×
۸۵ درصد اعتبارات صندوق توسعه ملی برای قم در دولت تدبیر و امید جذب شد
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
شناسه : 6692
1
دبیر کمیسیون بانک های قم:

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های قم گفت: از مجموع پنج هزار و ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبارات تخصیص یافته از محل صندوق توسعه ملی برای این استان ، ۸۵ درصد معادل چهار هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید جذب شده است.

محمد رضا خانی در هفدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قم در تالار امام جواد (ع) استانداری در تبیین عملکرد بانک های عامل قم در جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی از سال ۹۲ و آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون اظهار داشت: در مجموع از ۹۶ طرح بالای ۲۰ میلیارد ریال به ارزش چهار هزار و ۲۱۸ میلیارد ریال، ۸۳ طرح به مبلغ سه هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال توسط سیستم بانکی استان عقد قرار داد شده است.
وی بیان داشت: یک سری پرونده ها نیز زیر ۲۰ میلیارد ریال بوده که در مجموع ۳۱۵ طرح به مبلغ چهار هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال را شامل می شود.
وی افزود: از کل اعتبارات جذب شده سه هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال معادل ۷۵ درصد در ۲ سال گذشته جذب شده است.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های قم خاطر نشان کرد: طی ۶ سال گذشته یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار اشتغال پایدار روستایی نیز توسط سیستم بانکی قم جذب شده است.
وی گفت: چهار بانک تخصصی صنعت و معدن، کشاورزی، توسعه صادرات و توسعه تعاون بیشترین عملکرد را در جذب اعتبارات متمرکز استان داشتند./«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.