افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رجب 1442 Tuesday, 9 March , 2021 ساعت ×
توسعه بدمینتون قم در گرو آشنایی مردم قم با این رشته است
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
شناسه : 6564
1

مدیر روابط عمومی هیئت بدمینتون قم تأکید کرد توسعه بدمینتون قم در گرو آشنایی مردم قم با این رشته است.

علی فرجی اظهار داشت: هیئت بدمینتون استان قم در حال آزمایش و محک زدن خود در چالش میزبانی از رویدادهای بزرگ بدمینتون کشور است و ظرفیت‌های خود را به بوته آزمایش گذاشته‌ایم و در این ساز و کار، این بدمینتون قم است که بهره مند می‌شود.

وی افزود: رشته بدمینتون در قم رشته‌ای گمنام است و ما باید از طریق برگزاری رویدادها، فعالیت‌های تبلیغاتی و بهره مندی از حمایت رسانه‌ها بتوانیم بدمینتون را در برابر دیدگان مردم قرار دهیم و این رشته جذاب را بیشتر به جامعه ورزش و نیز عموم مردم قم معرفی کنیم. توسعه بدمینتون قم در گرو آشنایی مردم قم با این رشته است.

مدیر روابط عمومی هیئت بدمینتون استان قم گفت: در مسابقات رنکینگ بدمینتون کشور در قم، بالاترین سطح از بدمینتون بازان ایران وارد قم شدند و بازیکنان جوان ما آن‌ها را دیدند و این بار فنی بسیار مثبتی روی بازیکن کم تجربه و در حال آموزش و تجربه اندوزی ما می‌گذارد و یک کلاس فنی و بصری برای بدمینتون بازان جوان ما محسوب می‌شود.

فرجی بیان داشت: این میزبانی‌ها همچنان ادامه دارد. از آبان سال ۹۷ که تالار بدمینتون مرحوم فرهمند در اختیار هیئت بدمینتون قم قرار گرفته، این سومین میزبانی ما بود. امیدواریم که بدمینتون قم در بلند مدت از آثار ارتقای وجهه خود در سطح ملی و استانی بهره کافی را ببرد.

وی عنوان کرد: بدمینتون قم از نظر کیفی بدمینتون بازان آینده داری در اختیار دارد اما داشته‌های کمی ما محدود است و نیاز به افزایش تعداد بدمینتون بازان در قم داریم که این امر دست هیئت بدمینتون را برای شناسایی نخبگان باز می‌کند. در پایان شهریور ماه جشنواره استعدادیابی بدمینتون استان برگزار می‌شود و این اقدامی برای نسل سازی در بدمینتون قم با حفظ نسل جوان کنونی است. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.