افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021 ساعت ×
قم میزبان شایسته مهم‌ترین رقابت بدمینتون کشور بود
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
شناسه : 6500
1
سرداور مسابقات رنکینگ بدمینتون کشور:

سرداور مسابقات رنکینگ بدمینتون کشور تاکید کرد قم میزبان شایسته مهم‌ترین رقابت بدمینتون کشور بوده است.

محمدرضا کبیری اظهار داشت:  مسابقات رنکینگ بزرگسالان کشور بالاترین سطح رقابتی بدمینتون کشور محسوب می‌شود و هیئت بدمینتون استان قم میزبان دومین مرحله رنکینگ مردان بود و این رقابت‌ها در ۲ جدول مقدماتی و اصلی و در دو قسمت یک نفره و دو نفره به انجام رسید.

وی افزود: در جدول انتخابی مقدماتی یک نفره ۸۴ بدمینتون باز داشتیم که ۸ نفر به جدول اصلی صعود کردند تا با نفراتی که از قبل در جدول اصلی قرار گرفته بودند روبرو شوند و در نهایت با انجام مسابقات تک حذفی، نفرات برتر مشخص شدند.

سرداور مسابقات رنکینگ بدمینتون کشور گفت: در جدول انتخابی مقدماتی دوبل نیز ۳۱ تیم دو نفره با هم رقابت کردند که در نهایت ۴ تیم راهی جدول اصلی شدند. در جدول اصلی یک نفره ۳۲ ورزشکار و در جدول اصلی دوبل ۱۶ تیم دو نفره مسابقه دادند که با انجام مراسم پایانی، تکلیف قهرمانان مشخص شد.

کبیری بیان داشت: با هیئت بدمینتون استان قم از قبل هماهنگ کرده بودیم که وضعیت نور سالن،  خط کشی‌ها و استانداردهای میزبانی را بهبود بخشد و این اقدام با تلاش مسئولان و تلاشگران بدمینتون قم صورت گرفت و در نتیجه شاهد برگزاری مسابقاتی منظم و در سطح کیفی بالا به میزبانی قم بودیم.

وی عنوان کرد: یکی از موارد مهم در زمینه میزبانی مسابقاتی در این سطح، فاصله محل برگزاری مسابقات با محل اسکان ورزشکاران است و در قم، این یک مورد مثبت بود که سالن مسابقه و خوابگاه فاصله بسیار کمی با هم و در یک مجموعه قرار داشتند.

سرداور مسابقات رنکینگ بدمینتون کشور تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، میزبانی از رویدادهایی در این سطح گسترده کار آسانی نیست و هیئت بدمینتون استان قم برای این رقابت‌ها تمام ظرفیت‌ها را به کار بست و توانست میزبانی شایسته برای مهم‌ترین رقابت بدمینتون کشور باشد. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.