افزونه جلالی را نصب کنید. 5 رمضان 1442 Friday, 16 April , 2021 ساعت ×
کارگروه مد و لباس باید نسبت به ارائه الگو در قم اقدام کند
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۱
شناسه : 6363
0
رئیس ستاد اقامه نماز قم:

رئیس ستاد اقامه نماز قم گفت: کارگروه مد و لباس این ظرفیت را دارد تا نقش مهمی در ارائه الگوهای فاخر اسلامی در این استان ایفا نماید.

محمد خامه یار افزود: با توجه به عضویت کارشناسان فرهنگی در کارگروه مد و لباس، این کارگروه می تواند با الهام از لباس ایرانی اسلامی، با کار تخصصی و کارشناسی به الگوسازی انواع لباس در جامعه بپردازد.

وی اضافه کرد: باید در ارائه الگو تمام جوانب کار سنجیده شود تا دچار چالش، مشکل و ضعف نشویم و در این راستا باید از افرادی که در این زمینه مطالعات کافی داشته اند و مسلط به این امور هستند، استفاده شود.

وی ادامه داد: طراحی لباس ها باید به گونه ای باشد تا علاوه بر جوان پسند بودن، به روز و اسلامی باشد.

خامه یار بیان کرد: از سوی دیگر لباس های اسلامی باید با بسته بندی شیک و فاخر عرضه شود تا اقشار جامعه از خرید این نوع لباس ها احساس رضایت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: لباسی مثل کراوات در بسته بندهای شیک به بازار عرضه می شود، در حالی که چادر با جنس نامرغوب و بسته بندی نامناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه های مد و لباس اسلامی از دیگر اقداماتی است که می تواند به الگوسازی کمک نماید، گفت: در این نمایشگاه ها باید لباس های فاخر عرضه و از نمایش لباس هایی با کیفیت های پایین خودداری شود.

رئیس ستاد اقامه نماز قم تاکید کرد: دستگاه های فرهنگی باید نسبت به بدحجابی شکل گرفته در جامعه بی تفاوت نباشند و مد و لباس اسلامی را به متنقاضیان عرضه نماید. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.