یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹ 11 جماد ثاني 1442 Sunday, 24 January , 2021 ساعت ×
کارشناس هواشناسی قم:

دمای هوا در قم به ۴۵ درجه می‌رسد

شناسه : 6027 ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

کارشناس هواشناسی استان قم از غبارآلودگی هوای این استان در روز جمعه خبر داد و گفت: دمای هوا طی روز پنج‌شنبه در قم به ۴۵ درجه می‌رسد.

دمای هوا در قم به ۴۵ درجه می‌رسد

سعید اسماعیلی با بیان اینکه هوای امروز قم کمی تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد است، گفت: سمت باد امروز شرقی و سرعت وزش آن بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۲۶ درجه و حداکثر دمای هوا ۴۴ درجه است.

وی با اشاره به اینکه هوای این استان در روز چهارشنبه کمی ابری و در اواخر وقت همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات وزش باد خواهد بود، افزود: سمت باد در روز چهارشنبه شرقی و سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا در این روز ۲۷ درجه و حداکثر دمای هوا ۴۴ درجه پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه هوای استان قم در روز پنجشنبه کمی ابری در اواخر وقت همراه با افزایش موقت ابر و در برخی ساعات وزش باد است، ادامه داد: سمت باد پنجشنبه شرقی و سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۲۸ درجه و حداکثر دمای هوا ۴۵ درجه خواهد بود.

وی اظهار داشت: دمای هوای قم در روز جمعه کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات غبار آلود پیش بینی می‌شود.

اسماعیلی اضافه کرد: سمت باد در روز جمعه شرقی و سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت و حداقل دمای هوا ۲۷ درجه و حداکثر دمای هوا ۴۴ درجه خواهد بود. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.