افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021 ساعت ×
آغاز پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در قم
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
شناسه : 5959
2

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از راه‌اندازی پرداخت الکترونیکی QR به‌صورت پایلوت در ۲۰ دستگاه تاکسی خبر داد.

مرتضی عزتی نبود پول خرد را یکی از عوامل نارضایتی تاکسیداران و مردم دانست و اظهار کرد: با وجود مشکلات تحمیل‌شده به جامعه از بیرون باید مدیران در جهت کاهش تنش‌های داخلی همت مضاعف داشته باشند.
وی تنش ایجادشده بین مردم و تاکسیداران را در نبود پول خرد مورد بررسی قرار داد و افزود: در سال گذشته هفته‌ای ۲۰ میلیون تومان پول خرد از کمیته امداد تأمین می‌شد که امسال به ۵ میلیون تومان کاهش‌یافته است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم عنوان کرد: یکی از مطالبات مردم و تاکسیداران استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی و استفاده از سیستم‌های نوین الکترونیکی در پرداخت کرایه تاکسی‌ها است که باید به سمت اجرایی کردن آن حرکت کنیم.
عزتی از راه‌اندازی پرداخت الکترونیکی QR  به‌صورت پایلوت در ۲۰ دستگاه تاکسی خبر داد و تصریح کرد: آماده اجرا کردن سیستم QR در تاکسی‌ها سطح شهر و تاکسی بی‌سیم هستیم.
وی ادامه داد: ابتدا ۲ هزار تاکسی خطی و سپس ۷۰۰ دستگاه  تاکسی  بی‌سیم به سیستم نوین پرداخت تجهیز شده و در مرحله بعد تمام هفت هزار تاکسی به سیستم QR مجهز خواهند شد. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.