افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021 ساعت ×
استاندار: سیاست‌گذاری کلان قم بر محور دانش و فناوری باشد
۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۲
شناسه : 5733
1

استاندار قم با اشاره به جایگاه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری در اجرای طرح‌های توسعه محور استان، اولویت‌سنجی نیازهای پژوهشی را ضروری دانست و گفت: سیاست‌گذاری کلان قم باید بر محور دانش و فناوری استوار باشد.

بهرام سرمست در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری با تاکید بر اهمیت توجه به اولویت‌سنجی نیازهای پژوهشی در راستای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای خواستار استفاده از ظرفیت‌های علمی و فناوری قم در سیاست‌گذاری کلان استان شد.

وی همچنین به اهمیت مباحث چهارگانه این کارگروه در برنامه‌ریزی و توسعه استان اشاره و اظهار کرد: پژوهش‌ها و آموزش‌های نتیجه گرا و کاربردی، خلاء بین دانشگاه و صنعت را پر می‌کند.

وی در ادامه به کارکردهای گروه‌های کاری ذیل کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری اشاره کرد و گفت: چارچوب، آیین‌نامه و شرح وظایف اعضا با اخذ نظرات مسئولان مربوطه تعیین شود و برنامه‌ریزی لازم برای اجرای منظم جلسات باید در دستور کار قرار بگیرد.

سرمست، لزوم آموزش مهارت در حرفه‌های مختلف را مور دتوجه قرار داد و گفت: پیشنهاد تشکیل شورای آموزش‌های مهارتی در فواصل زمانی مشخص، با برگزاری گروه‌های کاری چهارگانه این شورا باید برنامه‌ریزی و عملیاتی شود. /«بازتاب خبر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.