افزونه جلالی را نصب کنید. 21 رجب 1442 Thursday, 4 March , 2021 ساعت ×

“پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن” منتشر شد

شناسه : 5273 ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

مترجم کتاب “پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن” بیان کرد: این کتاب،‌ حاوی مطالبی تخصصی پیرامون فلسفه و نقد ادبی و هم چنین پیوند آن با مدیریت بوده که از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی واحد استان قم، به چاپ رسیده است.

“پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن” منتشر شد
محسن عامری شهرابی عنوان کرد: کتاب پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن، توسط استیون لینستد، استاد دانشگاه یورک گردآوری شده است، حوزه تحصیلی نویسنده این کتاب در زمینه مدیریت و زبان انگلیسی است.
وی گفت: این کتاب شامل ۹ فصل است که فصل اول آن با عنوان “گشودن به سوی پست مدرنیسم” و فصل دوم آن نیز با نام “گذار از پساها یا فراخوانی مکتب گرایی”، اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار مخاطب قرار می دهد، در واقع کتاب پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن، کل نظریات فیلسوف های دهه ی ۷۰ به بعد از جمله میشل فوکو را که در حوزه نقد و فلسفه صحبت کرده اند، جمع آوری کرده است.
این مترجم بیان کرد: هنگامی که با عنوان و مطالب این کتاب آشنایی پیدا کردم، گویا تمامی مطالب آن، سخنان ذهنی من بوده و در واقع هر آنچه که در حوزه نقد ادبی فرا گرفته بودم در این کتاب به خوبی و درستی جمع آوری شده بود، کتاب پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن، با رویکرد تئوری سازمانی به همت جهاد دانشگاهی واحد استان قم نشر و به چاپ رسیده است.
عامری عنوان کرد: کتاب پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن، حاوی مطالبی تخصصی پیرامون فلسفه و نقد ادبی و پیوند آن با مدیریت است، این پیوند، نوعی پیوند پیوستاری و دگرگون شونده است که به نوعی می تواند رویکرد آن ها را به طور بافتمند با حوزه های دیگر ارتباط دهد که در نهایت، این ارتباط قطعا نوآوری های فراوانی را به وجود می آورد.
وی اظهار کرد: امیدواریم که این تفکر فلسفی پست مدرن از کلی گرایی که در حوزه مدیریت عنوان می شود به جزئی گرایی و تخصص تبدیل شود.
وی گفت: پست مدرنیست یک جریان و گزاره است که در ۷ فصل اصلی کتاب، به خوبی بیان شده است، مطالعه کتاب پست مدرنیسم و نظریه پردازان آن به اساتید کلیه گرایش های رشته مدیریت از جمله مدیریت های فرهنگی، رسانه، فناوری اطلاعات، مدیریت تکنولوژی، مدیریت کارآفرینی و سپس به دانشجویان مقطع  دکتری توصیه می شود. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.