افزونه جلالی را نصب کنید. 22 رجب 1442 Friday, 5 March , 2021 ساعت ×
استاندار قم تاکید کرد:

تعیین ایستگاه گارمانوری بعنوان دهکده لجستیک استان

شناسه : 4821 ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

استاندار قم با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه راه آهن منطقه ویژه سلفچگان بعنوان چشمه بار خطوط راه آهن کشور، از تعیین ایستگاه گارمانوری بعنوان دهکده لجستیک استان خبر داد.

تعیین ایستگاه گارمانوری بعنوان دهکده لجستیک استان
دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه بررسی پروژه‌های راه و شهرسازی استان به اهمیت مباحث لجستیکی در کشور اشاره و اضافه کرد: عبور نزدیک به یک سوم بار سیستم حمل و نقل ریلی کشور از استان قم ظرفیتی مناسب برای ایجاد دهکده لجستیکی در استان ایجاد می کند.
وی برنامه بلند مدت و چشم انداز توسعه قم را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: در سیستم حمل و نقل بار لزوم شناسایی چشمه های حمل و نقل بار در استان و اتصال به خطوط راه آهن کشور در دستور کار قرار گیرد.
وی همچنین به اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران قم اصفهان اشاره و ادامه داد: مسئولان ملی و استانی اقدامات لازم جهت تکمیل این پروژه را صورت دهند.
سرمست پس از بررسی ظرفیت های مختلف استان در این جلسه، گفت: ایستگاه گارمانوری اولویت اول استان جهت تعریف دهکده لجستیک است و بایستی اقدامات لازم درباره تحقق ایجاد دهکده لجستیک در این ایستگاه انجام شود.
استاندار قم اهمیت تکمیل پروژه اتصال منطقه ویژه سلفچگان به خطوط راه آهن ریلی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: ایستگاه راه آهن منطقه ویژه سلفچگان بعنوان چشمه باری استان به راه آهن کشور متصل شود.
وی در خاتمه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای تحقق اهداف بلند مدت استان در حمل و نقل ریلی، اظهار کرد: ایستگاه راه آهن ساقه نیز بعنوان هدف دوم ایجاد دهکده لجستیک استان مورد توجه و آماده سازی قرار گیرد. /ایسنا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.