افزونه جلالی را نصب کنید. 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت ×
نمایشگاه مبلمان استان قم، امروز افتتاح می شود
۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
شناسه : 4815
2

رئیس اتحادیه صنف درودگران استان قم گفت: نمایشگاه مبلمان استان قم، برای اولین بار توسط اتحادیه صنف درودگران، امروز(دوشنبه) ۳ تیر در محل نمایشگاه های دائمی استان، افتتاح شده و تا ۷ تیرماه برپاخواهد بود.

حسین معماریان عنوان کرد: تا کنون نمایشگاه های مبلمانی که در سراسر کشور و به ویژه استان قم برگزار می شد، تنها مخاطب آن عموم مردم بودند و نمایشگاه مبلمان محلی برای تبلیغ و فروش مبلمان مصارف خانگی بود.
وی با بیان اینکه یک نمایشگاه باید بر توسعه بازار تاثیرگذار باشد، گفت:  یک نمایشگاه مبلمان بهتر است که علاوه بر مخاطب عام، مخاطبان خاصی از جمله تاجران و شرکت های مربوطه نیز داشته باشد تا پس از بازدید از نوع کار و کیفیت مبلمان های مختلف، قراردادهایی در این راستا منعقد شود، بنابراین صرف اینکه عموم مردم از یک نمایشگاه مبلمان بازدید کرده و برای مصارف خانگی خود خریداری کنند، آنطورکه باید در توسعه بازار موثر نیست.
رئیس اتحادیه صنف درودگران استان قم، با تاکید براینکه، قم یکی از قطب های مبلمان کشور است، اظهار کرد: نمایشگاه مبلمانی که در تابستان امسال برگزار می شود، هدف اصلی آن، معرفی صنعت مبلمان استان قم، ‌به عنوان یکی از مهم تری صنایعی است که دوشادوش صنعت مبلمان تهران در حال فعالیت است.
معماریان بیان کرد: باوجود تنوع و کیفیتی که مبلمان استان قم در کشور دارد، این امر مهم حتی برای همشهریان قمی نیز آن طور که باید شناخته شده نیست، در حالی که استان قم یکی از تولید کنندگان مهم مبلمان کلاسیک و منبت در کشور است که به استان های اطراف نیز این صنعت را صادر می کند.
وی گفت: صنعت مبلمان استان قم، تاکنون توانسته است بیش از ۲۰ هزار اشتغال مستقیم در استان، ایجاد کند و این میزان اشتغال زایی برای یک صنعت در قم، بی نظیر است، بنابراین لازم است تا صنعت مبلمان استان قم، بیشتر از قبل مورد توجه قرار گیرد.
رئیس اتحادیه صنف درود گران استان قم، بیان کرد: نمایشگاه مبلمان استان، امروز (دوشنبه)، ساعت ۵ عصر در محل دائمی نمایشگاه های استان های قم با حضور استاندار و یا یکی از معاونین استاندار افتتاح شده و تا ۷ تیر ماه ادامه خواهد داشت، شرکت کنندگان در این نمایشگاه اکثرا بومی استان قم هستند و تعدادی شرکت هم از استان تهران، مبلمان خود را در این نمایشگاه، در معرض بازدید قرار می دهند.
معماریان تاکید کرد: این نمایشگاه برای اولین بار توسط اتحادیه صنف درودگران برگزار می شود، چراکه پیش از این شرکت توسعه نمایشگاه ها متولی برگزاری چنین نمایشگاه هایی بود، در حالی که بهتر است تا یک نمایشگاه توسط متخصصان همان امر برپا شود. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.