چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹ 14 جماد ثاني 1442 Wednesday, 27 January , 2021 ساعت ×
از پاییز امسال انجام می‌شود؛

حضور تیم محمد سیمای قم در لیگ دسته اول فوتسال بانوان

شناسه : 4774 ۰۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

تیم محمد سیمای قم در لیگ دسته اول فوتسال بانوان حضور پیدا می‌کند و از پاییز امسال وارد این مسابقات خواهد شد.

حضور تیم محمد سیمای قم در لیگ دسته اول فوتسال بانوان

بر اساس نظر مثبت باشگاه محمد سیمای قم که در لیگ برتر فوتسال مردان کشور حضور دارد این باشگاه امسال در راستای کمک به توسعه ورزش بانوان قم تصمیم گرفته است در لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور نیز حضوری جدی داشته باشد.

فوتسال بانوان قم که سال ۹۷ در لیگ دسته اول کشور با نام جواهری ایوبی فخیم قم حضور پیدا کرده بود تا جمع ۸ تیم برتر این مسابقات بالا آمد اما در نهایت نتوانست لیگ برتری شود و اکنون باشگاه محمد سیما تصمیم گرفته است با حمایت از این تیم زمینه را برای اولین صعود فوتسال بانوان قم به لیگ برتر مهیا کند.

باشگاه محمد سیمای قم تنها به نهایی شدن حضور در لیگ دسته اول کشور اشاره داشته است اما از این باشگاه، خبری مبنی بر اینکه چه کسانی در کادر فنی این تیم حضور دارند و ساختار سازمانی این تیم با چه کسانی بسته می‌شود مخابره نشده است.

با این وجود، این باشگاه قصد ندارد در لیگ دسته اول بانوان هزینه نامعقول و بالایی انجام دهد و همچنان تیم لیگ برتری فوتسال مردان این باشگاه اولویت خواهد بود اما باشگاه محمد سیما تصمیم دارد تا حد توان از پروژه لیگ برتری شدن تیم فوتسال بانوان حمایت کند.

منابع نزدیک به باشگاه محمد سیما می‌گویند استخوان بندی اصلی تیم محمد سیما در لیگ دسته اول فوتسال بانوان را بازیکنان بومی تشکیل می‌دهند و قرار است تعدادی بازیکن غیربومی نیز به این تیم ملحق شوند. روی نیمکت این تیم نیز احتمال حضور یک مربی جدید وجود دارد.

فوتسال بانوان قم در سال‌های گذشته دچار مشکلات فراوانی برای حضور در لیگ‌های کشوری بوده است زیرا از یک سو مشکلات مالی برای این منظور وجود دارد و از سوی دیگر، توان انسانی فوتسال بانوان در قم دست مربیان فعال این رشته را برای جذب مهره‌های باکیفیت می‌بندد.

لیگ دسته اول فوتسال بانوان اواخر پاییز امسال آغاز خواهد شد. /مهر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.