افزونه جلالی را نصب کنید. 16 رجب 1442 Saturday, 27 February , 2021 ساعت ×
دادستان عمومی و انقلاب قم:

برخورد قاطع با هنجارشکنان/ صدور دستورات قضایی قاطع و بدون اغماض به پلیس انتظامی

شناسه : 4391 ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

دادستان قم مجددا دستورات قضایی قاطعی جهت برخورد با اسیب های اجتماعی و رفتارهایی که موجب جریحه دار نمودن عفت عمومی در سطح جامعه میگردد را به فرماندهی انتظامی استان صادر نمودند.

برخورد قاطع با هنجارشکنان/ صدور دستورات قضایی قاطع و بدون اغماض به پلیس انتظامی

دکتر مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب قم اعلام نمود: با توجه به ضرورت مقابله جدی با اسیب های اجتماعی خصوصاً در حوزه حجاب و عفاف و ارتقاء امنیت اخلاقی _ اجتماعی و برخورد قاطع با هنجارشکنان دستورات قضایی قاطع و بدون اغماض به ناجا ابلاغ نمودند.

وی اشاره کرد: در طی این دستورالعمل مقرر گردید ، ناجا با جرائم مشهودی مانند بدحجابی ، سگ گردانی ، رفتارهایی که موجب جریحه دار نمودن عفت عمومی در سطح جامعه میگردد و خودروهایی ، سرنشینان ان بدحجاب یا بدپوشش بوده ویا برای نوامیس ایجاد مزاحمت می نمایند و یا آلودگی صوتی دارند مقابله جدی و ضمن توقیف خودرو و به منظور اعمال مجازات قانونی به دستگاه قضایی معرفی کنند.

ایشان در ادامه تصریح نمودند همچنین برخی افراد و اصناف مختلف به بهانه تبلیغ در کسب خود ، اقدام به انتشار تصاویر و محصولات مغایر با فرهنگ دینی در فضاهای مجازی نمایند که از مصادیق اعمال مجرمانه است ، فلذا پلیس فتای استان باید این افراد را شناسایی و دستگیر و به منظور برخورد و مجازات قانونی به مرجع قضایی معرفی نماید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.