افزونه جلالی را نصب کنید. 6 رمضان 1442 Saturday, 17 April , 2021 ساعت ×
برگزاری “دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال” در قم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
شناسه : 4243
1
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه، میزبانی استان قم در برگزاری نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال یک اتفاق بسیار خوب و فرصت مناسبی است، گفت: این نمایشگاه آورده های مثبت و سازنده ای در رونق کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی برای استان خواهد داشت.

سید موسی حسینی کاشانی، امروز در نشست خبری که در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، برگزار شد، ‌با اشاره به برگزاری “دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال” برای اولین بار در قم، عنوان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال، این است که بستری مناسب برای علاقمندان و متخصصان فضای مجازی جهت تبادلات بیشترفراهم شود تا در این راستا به تولید محتوا برسند.
وی بیان کرد: نمایشگاه هایی که در این راستا، پیش از این برگزار می شد، اکثرا مخاطب عام داشتند، اما نمایشگاه “توسعه کسب و کارهای فرهنگی” یک نمایشگاه تخصصی است که مخاطب اصلی آن کسانی هستند که در زمینه فضای مجازی فعالیت داشته و علاقمند به این حوزه هستند.
حسینی کاشانی گفت: دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با شعار و محوریت “توسعه کسب و کارهای فرهنگی” جهت ایجاد کسب و کار و تبادلات بین متخصصان این امر، ‌به میزبانی استان قم برگزار می شود، این نمایشگاه با مساعدت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و اجرای مجمع ناشران دیجیتال اسلامی برپا خواهد شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: شرکت های نوپا و استارت آپ ها می توانند از این فرصت استفاده کرده و به تولید محتوا برسند، چرا که هدف اصلی از برگزاری چنین نمایشگاه تخصصی، رسیدن به یک محصول و تولید محتوا است.
حسینی کاشانی با بیان اینکه، میزبانی استان قم در برگزاری چنین نمایشگاهی یک اتفاق بسیار خوب و فرصت مناسبی است، گفت: این امر، یک حرکت جدی برای قم بوده و امیدواریم آورده های مثبت و سازنده ای برای استان در رونق کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی  داشته باشد.
وی ادامه داد: معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز مدیریت حوزه های علمیه، صدا و سیما، جامعه المصطفی، مرکز ملی فضای مجازی و همراه اول، پشتیبانان و شرکت کنندگان در برپایی این نمایشگاه هستند.
حسینی کاشانی عنوان کرد: اگرچه این نمایشگاه بیشتر مخاطب خاص دارد اما اصحاب رسانه و عامه مردم نیز می توانند از نمایشگاه “توسعه کسب و کارهای فرهنگی” بازدید کنند، پرداختن به موضوع فضای مجازی و مسائلی از این قبیل، جزو مطالبات ما از اصحاب رسانه است.
وی یادآور شد: نمایشگاه “توسعه کسب و کارهای فرهنگی” با حضور مجموعه ی فعالین مجازی از ۲۸ تا ۳۱ خرداد ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های استان قم، دایر است، امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه، فعالان این عرصه به یک هم افزایی رسیده و قراردادهای چند جانبه بین این شرکت ها منعقد شود. /ایسنا

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.