افزونه جلالی را نصب کنید. 4 رمضان 1444 Saturday, 25 March , 2023 ساعت ×
توضیح معاون زاکانی درباره لیست منتشر شده از جذب چند هزار نفری در شهرداری تهران
09 بهمن 1401 - 19:21
شناسه : 271847
0

معاون برنامه ریزی شهرداری تهران در مورد لیست منتشر شده در خصوص جذب چند هزار نفری در شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری واکنش نشان داد.

به گزارش بازتاب خبر، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز اصلاحیه« قانون درآمد پایدار و هزینه شهر تهران» را روی میز بررسی قرار دادند و باقری معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران با بیان اینکه قانون در سال جاری تغییر کرده است و بخشنامه‌های وزارت کشور نیز در خصوص قانون درآمد پایدار و هزینه‌های شهرداری‌ها با تاخیر آمده است، گفت: امروز در قالب لایحه‌ای ۱۹ عنوان را برای بررسی تقدیم شورا کردیم.

به گزارش بازتاب خبر اعضای شورای شهر تهران با رأی اکثریت خود یک فوریت این لایحه را تصویب کردند.

باقری در ادامه سخنان خود با اشاره به لیست منتشر شده مبنی بر جذب ۴۰۰۰ نفر در شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری، گفت: استنباط من این است که برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای به گونه‌ای است که نقاط قوت ما را تبدیل به ابهام کند. چرا که در موضوع تبدیل وضعیت در شهرداری تهران پرچم دار تبدیل وضعیت ایثارگری در کشور هستیم، به گونه‌ای که ۲۸۳۰ نفر جذب شدند که این یک نقطه قوت است اما یک لیست موهوم به صورت کهکشانی منتشر شده است که اگر همه تبدیل وضعیت‌ها را جذب تلقی کنیم، به عدد آن لیست نمی‌رسد.

وی با بیان اینکه یک بار به صورت رسمی اعلام می‌کنم که از ابتدای شروع به کار در دوره جدید مدیریت شهری ۳۰۰۰ نفر از کارکنان بنا به دلایل مختلف از شهرداری خارج شدند، گفت: شهرداری می‌تواند بر اساس قوانین ۱۵۰۰ نفر را جذب کند اما عملکرد ما نشان می‌دهد که ۶۷۰ نفر جذب جدید داشتیم که ۲۲۰ نفر آنها نیروهای شرکت واحد اتوبوسرانی هستند و ما حتی یک سوم این مجوز را استفاده نکردیم.

وی افزود: لیست این جذب نیروها را با ذکر تحصیلات و مشخصات به کمیته منابع انسانی شورای شهر دادیم.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.