افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
14 فروردین 1400 - 11:15
شناسه : 24155
3

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: از ابتدای طرح ملی امداد و نجات تا کنون به یک هزار و ۷۴۱ تن از حادثه‌دیدگان خدمات امدادی ارائه شده است.

محمد رضا بهرامی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم، با اشاره طرح ملی امداد و نجات نوروزی عنوان کرد: این طرح از ۲۵ اسفند ۹۹ آغاز به کار کرد که تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰،  ۱۶ مورد حادثه که ۱۲ مورد مربوط به حوادث جاده‌ای، ۱ مورد خدمات حضوری، یک مورد خدمات مناسبتی، یک مورد صنعتی و کارگاهی و یک مورد کوهستان گزارش شده است.
وی افزود: در این حوادث، به یک هزار و ۷۴۱ حادثه‌دیده امدادرسانی شده است که شامل ۳۱ نفر در حوادث جاده‌ای، یک نفرخدمات حضوری، ۱۷۰۶ نفر خدمات مناسبتی، یک نفر صنعتی و کارگاهی و دو نفر در کوهستان بوده است.
بهرامی ادامه داد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قم به یک هزار و ۷۳۹ آسیب‌دیده که ۲۹ نفر در حوادث یک نفر خدمات حضوری، ۱۷۰۶ نفر خدمات مناسبتی، یک نفر صنعتی و کارگاهی و ۲ نفر در کوهستان  خدمات امدادی ارائه کرده اند و یک نفر نیز در خدمات حضوری نجات یافته است که پس از دریافت کمک‌های اولیه به مراکز درمانی انتقال داده شده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: ۱۳۰ نفر از نیروهای عملیاتی در قالب ۲۵ تیم در این حوادث با به کارگیری ۵ دستگاه آمبولانس حضور داشتند و ۹ عملیات رهاسازی نیز در طی این مدت توسط امدادگران و نجاتگران انجام شده است.

طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال احمر استان قم همزمان با سراسر کشور، از ۲۵ اسفند ۹۹ آغاز و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.