افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
انهدام باند پیرمرد‌های سارق 
14 فروردین 1400 - 6:00
شناسه : 24091
1

سارق لوازم خودرو‌های لوکس و سه مالخر اموال مسروقه در محدوده شمال تهران دستگیر شدند. اعضای این باند بین ۶٠ تا ۶۵ سال داشتند.

پیرمرد‌های سارق 
 

در پی وقوع چندین سرقت لوازم داخل خودرو از خودرو‌های لوکس در محدوده کلانتری‌های ۱۰۱ تجریش و ۱۲۳ نیاوران و ثبت شکایت مالباختگان، عوامل این دو کلانتری برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده‌ها دست به کار شدند.

در تحقیقات میدانی از محل‌های سرقت و پالایش اطلاعات به دست آمده مشخص شد سارق یک پیرمرد است که با استفاده از یک دستگاه خودروی تیبا در محل‌های سرقت حاضر می‌شود. در ادامه تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از سارق به دست آمد و با تطبیق چهره او با تصاویر مجرمان حرفه‌ای مشخص شد که او سابقه‌دار است و مدتی قبل از زندان آزاد شده است.

در ادامه مأموران با شناسایی مخفیگاه و هماهنگی‌های پلیسی او را در مخفیگاهش دستگیر کرده و به کلانتری ۱۲۳ نیاوران انتقال دادند. متهم پس از انتقال به کلانتری به سرقت لوازم خودرو‌های لوکس مانند ضبط، باند و محتویات درون داشبورد مانند عینک دودی، عطر و ادکلن در محدوده شمال تهران اعتراف کرد.
 
او گفت که لوازم مسروقه را به چند مالخر می‌فروخته و پول حاصل از آن را صرف خرید مواد مخدر و امورات روزمره خود می‌کرده است. شناسایی و دستگیری سه مالخر نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت. این سه متهم نیز در عملیات پلیسی بازداشت شدند.
 
سرهنگ علیرضا ناصری نژاد، جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ، در تشریح این خبر گفت: «متهمان بین ۶۰ تا ۶۵ سال دارند. با تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.»
 

 
 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.