افزونه جلالی را نصب کنید. 17 محرم 1444 Sunday, 14 August , 2022 ساعت ×
امام جمعه بجنورد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای دشمن را ناامید می‌کند
13 فروردین 1400 - 14:38
شناسه : 24041
2

بجنورد- «بازتاب خبر»- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای خردادماه امسال دشمن را ناامید می کند و در این راستا باید همه به وظیفه شرعی خود عمل کنیم.

به گزارش «بازتاب خبر» حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های نماز جمعه این هفته بجنورد مرکز استان خراسان شمالی اظهار داشت: مردم تکلیف دارند که افراد اصلح را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین برای ریاست جمهوری انتخاب کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر نیکی کردن بر پدر و مادر تاکید کرد و گفت: در قرآن و آموزه های دینی به این مهم بسیار تاکید شده است.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه در  نیکی کردن به والدین، امانت داری و وفای به عهد نباید هیچ وقت کوتاهی کنیم اظهار داشت: در وفای به عهد حتی اگر با دشمنان نیز باشد نباید بشکنیم، هر دو طرف باید پایبند بمانند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم پاسخ قانع کننده ای برای آشفتگی بازار می خواهند افزود: هم اینک وضعیت  بازار بسیار نابسامان است.

وی با بیان اینکه آیا بر بازار نظارت می شود اظهار داشت: مشکل نابسامانی در بازار کجاست، این مشکل در درون است و به بیرون ربطی ندارد.

امام جمعه بجنورد از مردم نیز خواست به اندازه مصرف خانواده خرید کنند و افزود: در زمان کمبود همه باید رعایت همدیگر را داشته باشیم.

وی اظهار داشت: هم اینک در بازار مشکل تامین روغن، مرغ، نهاده های دامی وجود دارد و باید مسوولان پاسخ گوی مشکلات باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.