افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
11 فروردین 1400 - 14:16
شناسه : 23833
2

برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۲۱۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان به فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه طرح جدید ۰.۵۸، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۴ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۹۳۲ هزارتومان فروخته شد.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
«بازتاب خبر»| قیمت انس جهانی طلا با افت شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۶۸۲ دلار قرار دارد. البته همرمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲ تا ۱.۳۷ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش «بازتاب خبر»؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید ۰.۵۸، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۴ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۹۳۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۸۱۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۶۲ درصد افزایش به چهار میلیون و ۶۸۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۵۷ درصدی به یک میلیون و ۸۱ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۲۱۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان به فروش می‌رفت.       
همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۶۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۲۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۲۰۵ تومان و ۲۴ هزار و ۷۰۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۴۹۱ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۰۷ تومان خریداری شد.

 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵ تومان و ۲ هزار و ۹۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزارتومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.