افزونه جلالی را نصب کنید. 21 محرم 1444 Thursday, 18 August , 2022 ساعت ×
درخشش دونده قمی بعد از ۲ سال دوری از میادین
08 فروردین 1400 - 11:56
شناسه : 23703
2

دبیر هیات دوومیدانی استان قم از درخشش دونده قمی بعد از دو سال دوری از میادین و کسب دو مقام از پیکارهای داخل سالن قهرمانی کشور خبر داد.

محمدرضا اسحاقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار «بازتاب خبر» در قم با اشاره به حضور هشت دوومیدانی‌کار قمی در مسابقات داخل سالن باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: این دوره از رقابت‌ها در هر دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی تهران برگزار شد و نماینده‌های قم در قالب تیم‌های مختلف باشگاهی به میدان رفتند.

وی عنوان کرد: در بخش مردان نماینده‌های قم علی سلامتیان در رشته ۶۰ متر مانع، سیدعلی حسینی در پرش با نیزه، امیر مقدمی در رشته‌های ۴۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، محمدرضا فریدی در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، علی قاسم‌بابایی در رشته ۶۰ متر و مهدی رضایی در رشته‌های ۶۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی بودند.

اسحاقی با بیان اینکه در بخش بانوان زهرا رضایی در رشته پنج‌گانه و زهرا صفایی در رشته ۶۰ متر مانع به نمایندگی از قم به میدان رفتند، ابراز کرد: البته دو ورزشکار ملی‌پوش و رکورددار قم در کشور یعنی رضا ملک پور به دلیل حضور در اردوی آماده‌سازی در کشور ترکیه و محدثه ابراهیم‌پور به دلیل آسیب‌دیدگی در این مسابقات حضور نداشتند.

وی بیان کرد: در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور و در ماده پنج‌گانه بخش بانوان زهرا رضایی دونده قمی تیم معادن اردکان با کسب امتیاز ۲۵۱۷ به مقام سوم دست یافت و در ماده ۶۰ متر مانع زهرا صفایی دیگر دونده قمی این تیم با ثبت رکورد ۱۰ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه به مقام هفتم رسید.

وی افزود: همچنین در بخش آقایان و در ماده ۶۰ متر علی قاسم‌بابایی از تیم سایپا پس از گذراندن دو سال مصدومیت با ثبت رکورد ۶ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه به مقام سوم دست یافت، در همین ماده مهدی رضایی دونده قمی تیم سپاهان با ثبت رکورد هفت ثانیه و سه صدم ثانیه ششم شد.

دبیر هیات دوومیدانی استان قم خاطرنشان کرد: همچنین در ماده ۴۰۰ متر این دوره از پیکارهای قهرمانی داخل سالن باشگاه‌های کشور، امیر مقدمی دونده قمی تیم سپاهان با رکورد ۵۰ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه به مقام هفتم بسنده کرد و حسن نیک‌نظر دونده قمی تیم شهر جهانی یزد با رکورد ۵۱ ثانیه و چهار صد ثانیه هشتم شد.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲


ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.