افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
 ماجرای تعرض به دو دختربچه در گنبدکاووس
04 فروردین 1400 - 21:16
شناسه : 23570
1

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد، ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر میبرد.

متهم به نعرض
 

خبری در دو روز گذشته درباره تعرض به دو دختر ۷ و ۸ ساله دست به دست شد.

رییس دادگستری گنبد کاووس گفت: روز اول فروردین خبری مبنی بر تعرض به دو کودک دختر ۷ و ۸ ساله در یکی از روستا‌های گنبدکاووس منتشر شد که پلیس و دستگاه قضایی وارد عمل شدند.

وی گفت: مرد ۵۵ ساله‌ای که نگهبان سد است بعنوان متهم این پرونده با ورود پلیس دستگیر وبه دستگاه قضایی تحویل که با تشکیل پرونده بازداشت شد. واقعیت ماجرای گنبدکاووس چه بود؟

یزدانی با بیان اینکه افرادی با استفاده از فضای مجازی برنامه تهییج مردم را داشته اند گفت:امروز تجمع عده‌ای از شهروندان را در جلوی دادگستری گنبد کاووس داشتیم که خواستار رسیدگی سریعتر به این پرونده اند و متاسفانه عده‌ای هم به اموال عمومی خسارت وارد کردند که شناسایی ودستگیر شدند.

رییس دادگستری گنبدکاووس با اشاره به اینکه عده‌ای فرصت طلب با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت افزود: دستگاه قضاییه به جد با هنجار شکنان مقابله خواهد کرد.

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد، ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر می‌برد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.