افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹
27 اسفند 1399 - 14:16
شناسه : 23217
3

قیمت سکه طرح جدید بدون تغییر، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان ۷۳۰ فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رفت.       

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ۹۹
«بازتاب خبر»| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۳۶ دلار قرار دارد. البته برخلاف با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۲ تا ۱.۱۷ درصد مثبت را تجربه کردند. در این میان برخی از قیمت‌ها با افزایش اندک قیمت مواجه شدند

به گزارش «بازتاب خبر»؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید بدون تغییر، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصد به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۹۳ درصد افزایش به چهار میلیون و ۶۶۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۶۳ درصدی به یک میلیون و ۷۳ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان ۷۳۰ فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رفت.       

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۴۵ تومان و ۲۳ هزار و ۵۶۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۷۹ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۱۵ تومان خریداری شد.

 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۳۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۸۵ تومان و ۳ هزار و ۳۱۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزارتومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.